Razer cynosa çift yazma problemi

ThArdA18

Hectopat
Arkadaşlar, dünden beri Razer cynosa Chroma klavyemde çift yazma problemi var. Örneğin s tuşuna basdığımda sd yazıyor.
Veya sd tuşuna basılı tuttuğumda "sdddddddddddddddd" şeklinde yazıyor. Hızlıca s ye basıp elimi çeksem hiçbir problem yok ama basılı tuttuğumda s'nin sonuna d eklemeye başlıyor. Razer synapseden s tuşunu devre dışı bırakıp basılı tuttuğumda sadece d yazıyor. D tuşunu devre dışı bırakıp basılı tuttuğumda ise tek s yazıp kalıyor. Ne yapabilirim? Ürün 1 yıllık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantisi varsa garantiye yolla bence. Razer için bunun kronik bir sorun oldugunu söylüyorlar. Çoğu kişi sırf bu yüzden çöpe atmış klavyeyi. Sorunu çözmeye çalışanlarda klavyenin içini açıp iyice toz vb. bırakmadan temizlemişler.
Kaynak : Reddit

reis sorun hala devam edşyorsa aç içini izopropil alkollü bez ile temizle sonra devreleri kulak çöğü ile temizle hala çözülmezse bana yaz :)

reis sorun hala devam edşyorsa aç içini izopropil alkollü bez ile temizle sonra devreleri kulak çöğü ile temizle hala çözülmezse bana yaz :)
dostum aynı sorunu yaşamaktayım. klavyeyi ikinci el aldım 2 gün oldu yoktu sorun yeni çıktı. garantisini e fatura olarak atacak. 1yıl falan daha var süresi . şahsen klavyeyi çok begenmıstım de boyle bişi oldu durup dururken nedendir. R haerfini süerkli ER olaerak yazıyoer.

dostum aynı sorunu yaşamaktayım. klavyeyi ikinci el aldım 2 gün oldu yoktu sorun yeni çıktı. garantisini e fatura olarak atacak. 1yıl falan daha var süresi . şahsen klavyeyi çok begenmıstım de boyle bişi oldu durup dururken nedendir. R haerfini süerkli ER olaerak yazıyoer.
Bunun nedeni içine su veya herhangi bir sıvının kaçıp hattı çift göstermesidir. Evde kendin de yapabilirsin fakat garanti dışı kalıyor. Sen en iyisi garantiye gönder.

Buyur hocam, burada detaylı bir şekilde anlattım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı