Razer Cynosa V2 vs Razer Cynosa Lite

Bütçe
400

biology5

Centipat
Daha fazla  
Razer Cynosa V2 TR layout ve Razer kbd Cynosa Lite hakkında bilgisi olan var mı?
İki seçenek arasında kaldım.
Kullanan kişiler veya klavyeler hakkında bilgisi olan yazabilir mi?
Bir de membran klavye tercih edilir mi?

Dosya Ekleri

• 10929698471986.jpg
    10929698471986.jpg
    23,3 KB · Görüntüleme: 45
  • razer-cynosa-lite-kablolu-oyuncu-klavyesi-z.jpg
    razer-cynosa-lite-kablolu-oyuncu-klavyesi-z.jpg
    21,1 KB · Görüntüleme: 49
Sessiz klavye istiyorsanız membran tercih edebilirsiniz. Razer Cynosa V2 kullanıyorum ve gerçekten güzel bir klavye. Cynosa Lite bir alt versiyonu diyebiliriz, yani bu durumda eğer tercih edecekseniz Cynosa V2 seçin.

Anladım. Deneyimleriniz nasıl eğer mekanik klavyede kullanmış iseniz.
Sessiz klavye istiyorsanız membran tercih edebilirsiniz. Razer Cynosa V2 kullanıyorum ve gerçekten güzel bir klavye. Cynosa Lite bir alt versiyonu diyebiliriz, yani bu durumda eğer tercih edecekseniz Cynosa V2 seçin.

Cynosa V2 çok daha iyi bir klavye Lite modeline göre.

Sanırsam Lite v2'den önce çıkan bir model.

lite eski versiyon v2 yeni versiyondur kullandım çok memnun kaldım, fakat beğenmediğim tek eksi yönünü belirtmem gerekirse razer synapse adlı yazılımını kullanmaya teşvik etme bakımından klavyeye ayar rgb ayar kısayolu yok yani programı kullnanmak zorunda kalıyorsunuz program arka planda çalışmadan yaptığınız ayarları kaydedemiyorsunuz yerleşik bellek mevcut değil :(

Anladım. Deneyimleriniz nasıl eğer mekanik klavyede kullanmış iseniz.
Mekanik klavyeye dair tek deneyimim, hatta mekanik demeyelim yarı mekanik ya da mekanik hisli diyelim (Rampage Mithril Pro), çok kafa patlatıyor. Membran klavyeye geçince bir rahatladım diyebilirim. Yani eğer sessiz istiyorsanız, bu iki seçenek arasında Cynosa V2. Ses sorun değil mekanik olsun diyorsanız başka seçeneklere yönelmelisiniz.

Mağazada test ettim 100 TL klavyeler gibi hissi Lite olanın. Ama Cynosa V2 modeli LED'leri çok daha canlı modları var ve basma hissiyatı cidden kaliteli.

Lite görünüş olarak da bana bu piyasadaki dandik klavyeler gibi geliyor ama malum artık Türkiye'deki ekonomik şartlar gereği mekanik klavye almak oldukça zor.
Önceden Gametech Venom Blue kullandım kendiliğinden 2 tuş basmasından sonra emekli yaptım onu 😂

Lite eski versiyon V2 yeni versiyondur kullandım çok memnun kaldım, fakat beğenmediğim tek eksi yönünü belirtmem gerekirse Razer Synapse adlı yazılımını kullanmaya teşvik etme bakımından klavyeye ayar RGB ayar kısayolu yok yani programı kullnanmak zorunda kalıyorsunuz program arka planda çalışmadan yaptığınız ayarları kaydedemiyorsunuz yerleşik bellek mevcut değil :(

Bu çok fazla sorun olacağını düşünmüyorum benım için, çünkü RGB olabilir ama çok fazla Online oyun oynayan biriyim bu yüzden elim rahat edebileceği ve önceden mekanik klavye kullandığımdan dolayı memnun kalacağım bir klavye arıyorum.

Lite görünüş olarak da bana bu piyasadaki dandik klavyeler gibi geliyor ama malum artık Türkiye'deki ekonomik şartlar gereği mekanik klavye almak oldukça zor.
Önceden Gametech Venom Blue kullandım kendiliğinden 2 tuş basmasından sonra emekli yaptım onu 😂

Bu çok fazla sorun olacağını düşünmüyorum benım için, çünkü RGB olabilir ama çok fazla Online oyun oynayan biriyim bu yüzden elim rahat edebileceği ve önceden mekanik klavye kullandığımdan dolayı memnun kalacağım bir klavye arıyorum.
zaten ülkemiz standartlarında tercih edilebilecek en iyi bi kaç membrandan biridir v2
-corsair k55
-razer cynosa v2
-asus tuf gaming k1
-hyperx alloy core rgb
bunlar aşağı yukarı hissiyatları birbirine çok yakın kaliteli membranlardır saygılarımla :)

Zaten ülkemiz standartlarında tercih edilebilecek en iyi birkaç membrandan biridir V2
-Corsair K55
-Razer Cynosa V2
-ASUS TUF Gaming K1
-HyperX alloy Core RGB
Bunlar aşağı yukarı hissiyatları birbirine çok yakın kaliteli membranlardır saygılarımla :)

Bende çok fazla ürün inceliyorum.
-ASUS TUF Gaming combo K1/M3 oyuncu klavye
-ASUS RA04 TUF Gaming K1
-Logitech G213 Prodigy RGB
Bu klavyelerde gözüme çarptı

Geri
Yukarı