Razer Cynosa V2 alınır mı?

Bütçe
400
Gayet basit, kalitesiz. Aynısı bir yakınıma oldu Razer membran klavye aldı. 2 ay sonra dayanamayıp yeni klavye aldı.
İlk defa görüyorum şahsen membrane bir klavye de tuşa kalitesiz diyeni, mekanik kadar kapsamlı bir yapısı yok çünkü kauçuktan yapılan bir tuş işte.
@randombiri
400e eli yüzü düzgün red Switch klavye önerin var mı?
Kalite anlamında bundan başkası yok.

İlk defa görüyorum şahsen membrane bir klavye de tuşa kalitesiz diyeni, mekanik kadar kapsamlı bir yapısı yok çünkü kauçuktan yapılan bir tuş işte.

Kalite anlamında bundan başkası yok.

Şu klavye RGB olsa varya düşünmeden onu alırdım.
Gayet basit, kalitesiz. Aynısı bir yakınıma oldu Razer membran klavye aldı. 2 ay sonra dayanamayıp yeni klavye aldı.

Klavye bende var gayet kalitelive çok rahat oldum ses anlamında sıkıntı yok ben gayet beğendim klavyeyi. Tuşlarda bir sıkıntı yok.

Şu klavye RGB olsa varya düşünmeden onu alırdım.

Klavye bende var gayet kalitelive çok rahat oldum ses anlamında sıkıntı yok ben gayet beğendim klavyeyi. Tuşlarda bir sıkıntı yok.

Ben kendim kullanıyordum almak isterseniz kesinlikle tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Valla bende mekanik istemiyordum membran bakındım indirimde güzel denk getirip almıştım bu klavyeyi. Aylar oldu hala kullanıyorum. Çok şık RGB'si vs olsun çok güzel. Hatta çok parlak geldiği için parlaklığı kısıp %30 da kullanıyorum. Tuşlar çok rahat. Aldığım zaman söylemiştim. Ben şimdiye kadar klavye kullanmıyormuşum dedim. Önceki klavyem taş gibi tuşları varmış parmaklarım bileğim ağrıyordu. O kadar rahat ki. Sesi de çok tatlı geliyor kulağıma. Tavsiye ederim. Ek olarak bir çok membran klavyede olmayıp mekanik klavyelerde olan özelliğide var. Her tuşa ayrı renk atayabiliyorsunuz.
Konuyu hortlatıyorum ama bende Cynosa Chroma vardı, bugün temizlerken space tuşunu yamulttum ve girmiyor. Bu klavyeyi almayı düşünüyorum ama tuşlarının kalitesiz ve bir süre sonra silindiği yazılmış. Sizde böyle bir problem var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı