Razer Cynosa V2 alınır mı?

Maryo

Hectopat
Bütçem 450 TL maksimum.
Elimde DeathAdder V2 Mini var o yüzden aslında bu klavyeyi düşündüm sizce alınır mı?
Eğer bu bütçe aşağısında daha kaliteli bir klavye varsa önerebilirsiniz.

valla ben kullanıyorum güzel klavye fena değil ama arkadaşların dediği gibi bu fiyata membrane kötü oluyor ama genel olarak iyi

valla ben kullanıyorum güzel klavye fena değil ama arkadaşların dediği gibi bu fiyata membrane kötü oluyor ama genel olarak iyi
Bildiğim kadarı ile mekanik klavyeler sesli diye biliyorum.
Daha hızlı tepkime süresi , daha az kir tutma gibi artıları var ama işte ses önemli bunların yanında.

Ben de mekanik arayışı ile bu ürüne rastladım ve bu üründen 2 tane sipariş verdim. Malum bu fiyat bandında olan mekanik klavyeler hiçbir şekilde sağlam olmuyor onun yüzünden membran klavye aldım ve mutluyum. Ses desen neredeyse hiç yok ve rahatsız edici hiçbir şekilde değil onun yanı sıra Razer'in uygulamasında bayağı ayar var klavyenin herhangi bir tuşuna istediğiniz renkleri/makroyu atayabiliyorsunuz.

Ben de mekanik arayışı ile bu ürüne rastladım ve bu üründen 2 tane sipariş verdim. Malum bu fiyat bandında olan mekanik klavyeler hiçbir şekilde sağlam olmuyor onun yüzünden membran klavye aldım ve mutluyum. Ses desen neredeyse hiç yok ve rahatsız edici hiçbir şekilde değil onun yanı sıra Razer'in uygulamasında bayağı ayar var klavyenin herhangi bir tuşuna istediğiniz renkleri/makroyu atayabiliyorsunuz.
Ben de bu yüzden bakıyordum açıkçası.
Outemu pek sıcak bakmadığım bir anahtar.

Ben de bu yüzden bakıyordum açıkçası.
Outemu pek sıcak bakmadığım bir anahtar.

Sizinle aynı şekilde başladım yola klavye bakmak açısından. Forumlarda falan filan kendi fiyat bandımda birçok öneri konusuna baktım öneren herkes bu fiyat bandında mekanik klavyelerin hiçbir şekilde sağlam olmadığı, vereceğiniz paraya değmediğini söylüyordu. Üstte yazılan mekanik klavyeyi de araştırdım fakat aynı durumu onda da gördüm maalesef. Son çare olarak bu klavyeyi aldım. Arkadaşımda da aynısı vardı ben de aynısını aldım hoşuma gitti şu anlık hiçbir sorunu yok rahat bir klavye.

Geri
Yukarı