Razer Cynosa V2 nasıl?

Bütçe
400

Smyrne

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
I5-12400F ROG STRIX RX6750XT 32GB RAM Asus EX-B660M-V5 D4 120MM SIVI SOĞUTMA
Meslek
Sorumluluk Ve Bakım Teknikeri
Klavye bakıyordum. Bayada bir konu açtım zaten gören görmüştür mekanik evimde hiç kullanmadım öyle internet kafede falan kullanmıştım. Odada tekim yan odamda ailem kalıyor Razer'ın Cynosa Chroma V2 modelide gözüme çarptı tercih edilir mi? Yoksa Red Dragon usas falan mı bakılmalı bilemedim Cynosa mecha membrane yarı mekanik olarak geçiyor bende biraz marka takıntısı var. O yüzden Razer'a kayıyor kafam biraz illaki ucuz mekanik klavyelerden Gamepower gibi Rampage gibi klavyelerden kalitesi kesin yüksektir hissiyata kafam çok takıldı. Yani bu klavyeyi alınca normal bilgisayar klavyesiyle aynı hissi yaşarsam üzülürüm. Oyun oynayan da insanım bu işin içinde olanlar sık klavye kullananlar yardımcı olursa sevinirim.

1610014694476.png

Ses konusunda da bi rahatsızlık olur mu mekanik klavyede bilmiyorum yani yan odaya kadar gidermi fikrim yok

Razer Cynosa V2, mecha-membrane değil. Düz membrane. Mecha-Membrane olan Ornata.

Sessiz bir klavye istiyorsanız alabilirsiniz. Alternatif;

Razer Cynosa v2, mecha-membrane değil. Düz membrane. Mecha-membrane olan Ornata.

Sessiz bir klavye istiyorsanız alabilirsiniz. Alternatif;

İtopya'da mecha membrane yazmışlar oradan bakmıştım yanlış yazmışlar demek ki hocam kumaraya baktımda Rainbow diye pek istemiyorum yani sırf o yüzden birazda masamda güzel gözükmesini isterim gxt890 ada bazı kişiler outemu kullancağıma membrane kullanırım falan demiş ondan bir tık uzaklaştım yani sanırım siz Cynosa kullanıyordunuz birkaç konuda görmüştüm.
Benim için hissiyat tepkimeden daha önemli yani 1-2 ms geç tepkimenin fark yaratcağını düşünmüyorum psikolojik olarak yaratabilir.

İtopya'da mecha membrane yazmışlar oradan bakmıştım yanlış yazmışlar demek ki hocam kumaraya baktımda Rainbow diye pek istemiyorum yani sırf o yüzden birazda masamda güzel gözükmesini isterim gxt890 ada bazı kişiler outemu kullancağıma membrane kullanırım falan demiş ondan bir tık uzaklaştım yani sanırım siz Cynosa kullanıyordunuz birkaç konuda görmüştüm.
Razer ornata chroma. Çok güzel klavyedir kendisini kullanıyorum mecha membrane bir klavye sessiz hissi çok güzel alabilirsin. Öneriyorum :)

"Outemu kullanacağıma membrane kullanırım" diyen arkadaşı takma. Outemu düşük bütçelide gayet iyi bir switch üreticisidir. Trust al geç.

Razer Ornata Chroma. Çok güzel klavyedir kendisini kullanıyorum mecha membrane bir klavye sessiz hissi çok güzel alabilirsin. Öneriyorum :)

Ornata bütçemi çok aşıyor hocam 600 TL beni çok yorar öğrenciyim bende bir yerlerden kısa kısa biriktire biriktire alacağım.
Ornata bütçemi çok aşıyor hocam 600 TL beni çok yorar öğrenciyim bende bir yerlerden kısa kısa biriktire biriktire alacağım. Yoksa alırım Ornata Chrome sesi falanda güzel bayağı ama 1 aylık kyk bursumdan daha pahalaı :)

Klavye bakıyordum. Bayada bir konu açtım zaten gören görmüştür mekanik evimde hiç kullanmadım öyle internet kafede falan kullanmıştım. Odada tekim yan odamda ailem kalıyor Razer'ın Cynosa Chroma V2 modelide gözüme çarptı tercih edilir mi? Yoksa Red Dragon usas falan mı bakılmalı bilemedim Cynosa mecha membrane yarı mekanik olarak geçiyor bende biraz marka takıntısı var. O yüzden Razer'a kayıyor kafam biraz illaki ucuz mekanik klavyelerden Gamepower gibi Rampage gibi klavyelerden kalitesi kesin yüksektir hissiyata kafam çok takıldı. Yani bu klavyeyi alınca normal bilgisayar klavyesiyle aynı hissi yaşarsam üzülürüm. Oyun oynayan da insanım bu işin içinde olanlar sık klavye kullananlar yardımcı olursa sevinirim.

Eki Görüntüle 821648
Ses konusunda da bi rahatsızlık olur mu mekanik klavyede bilmiyorum yani yan odaya kadar gidermi fikrim yok
dün 350tlydi bugün 850 350lye aldım teşekkürler hayat

Geri
Yukarı