Razer Cynosa V2 tuş soyulması

Bildiğim kadarıyla tuşlar lazer baskı değil. Yani bir süre sonra en çok kullandığınız bütün tuşlarda soyulma olabilir. Garantinin de bu yüzden bir şey yapacağını sanmam fakat yine de şansınızı deneyebilirsiniz.

Hocam tütkiye'deki desteği neresi ki? Garantiye vermek istersem nereye vereceğim?

Ben daha önce Corsair kasa camıyla ile ilgili bir sorun yaşamıştım, Türkiye'yi katmadan direkt Corsair Amerika ile yazıştım. Bana kargoyla camıyla birlikte yeni bir kasa yan kapağı gönderdiler kısa sürede. Bence siz de bir Razer Amerika ile görüşebilirsiniz. Resmi mail yazmada zorluk yaşarsanız yardımcı olabilirim.

Ben daha önce Corsair kasa camıyla ile ilgili bir sorun yaşamıştım, Türkiye'yi katmadan direkt Corsair Amerika ile yazıştım. Bana kargoyla camıyla birlikte yeni bir kasa yan kapağı gönderdiler kısa sürede. Bence siz de bir Razer Amerika ile görüşebilirsiniz. Resmi mail yazmada zorluk yaşarsanız yardımcı olabilirim.

Yazdım hocam. Bir şey sorabilir miyim peki kabul ederlerse benim klavyeyi geri göndermem mi gerekiyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı