Razer Cynosa V2 tuşları takılıyor

CurYs

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Benim "Razer Cynosa v2" adında bir klavyem var klavyenin sağ tarafındaki sayı tuşlarından "0" tuşu arada bir takılıyor. Bu klavyeyle alakalı mı yoksa her klavye gibi zamanla başımıza gelebilecek sorunlarından bir tanesi mi? Bazen basarken çok sert oluyor bazen algılamıyor.

Uzun süredir almak istediğim klavyeyi sinerjinin yaptığı indirim ile 3-4 gün önce aldım. Bu klavyeyi alırken en çok insanların karşılaştığı sorun da soyulmaydı. Tırnaklarımla hiç kullanmadığım tuşu feda ederek hafif bir kazımaya çalıştım. Kazınmıyor çünkü tuş üzerindeki yazılar lazer ile baskılanmış. İsteseniz de soyulmuyor. Bu tuşlarda soyulma var diyenleri de anlamıyorum. Üzerine klorak mı döktünüz de soyuldu acaba. Arkadaşın " 0 " sorunu klavyenin yeni olma sebebiyle bende yok. Tuşu çıkartıp takmayı deneyin.

Uzun süredir almak istediğim klavyeyi Sinerji'nin yaptığı indirim ile 3-4 gün önce aldım. Bu klavyeyi alırken en çok insanların karşılaştığı sorun da soyulmaydı. Tırnaklarımla hiç kullanmadığım tuşu feda ederek hafif bir kazımaya çalıştım. Kazınmıyor çünkü tuş üzerindeki yazılar lazer ile baskılanmış. İsteseniz de soyulmuyor. Bu tuşlarda soyulma var diyenleri de anlamıyorum. Üzerine klorak mı döktünüz de soyuldu acaba. Arkadaşın " 0 " sorunu klavyenin yeni olma sebebiyle bende yok. Tuşu çıkartıp takmayı deneyin.

Onu aslında denedim ama 1-2 saat sonra tekrar oluyor. Tuşu çıkarttığımda orada bir metal var sorunun kaynağı o olabilir.

Onu aslında denedim ama 1-2 saat sonra tekrar oluyor. Tuşu çıkarttığımda orada bir metal var sorunun kaynağı o olabilir.

Zamanla arıza yapmış olabilir. Garantisi devam ediyor sonuçta metal değiştirilebilir şekildeyse Razer desteğe mesaj atın. Belki ilgilenirler.

Uzun süredir almak istediğim klavyeyi sinerjinin yaptığı indirim ile 3-4 gün önce aldım. Bu klavyeyi alırken en çok insanların karşılaştığı sorun da soyulmaydı. Tırnaklarımla hiç kullanmadığım tuşu feda ederek hafif bir kazımaya çalıştım. Kazınmıyor çünkü tuş üzerindeki yazılar lazer ile baskılanmış. İsteseniz de soyulmuyor. Bu tuşlarda soyulma var diyenleri de anlamıyorum. Üzerine klorak mı döktünüz de soyuldu acaba. Arkadaşın " 0 " sorunu klavyenin yeni olma sebebiyle bende yok. Tuşu çıkartıp takmayı deneyin.
Hocam ben de bu soyulma muhabbetini duydum. Ben de birkaç gün önce aldım bu klavyeyi, umarım soyulma falan olmaz, çok şık bir klavye, fiyatı da gayet iyi. Soyulma muhabbeti biraz tedirgin etti, bakalım deneyip göreceğiz.

tuşu çıkartıp altındaki metal parçayı büküldüyse düzeltin. Bir de kuvvetlice üfleyin takılmaması lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı