Razer Cynosa V2 vs Corsair K55

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Arkadaşlar mekanik klavye alana kadar idare etmesi için bu iki klavyeden birini almayı düşünüyorum fakat ikisi arasında kararsız kaldım. Sizce hangisini almalıyım ve neden? Dediğim gibi benim için önemli olan uzun ömürlülüğü vs. değil yazın değiştireceğim şu anlık tuş basma hissiyatı vs güzel olsun yeter yazın Corsair K60 Pro veya K68 geçeceğim madem değiştireceksin o zaman 100 TL'lik Rampage alın veya o fiyata mekanik alın demeyin lütfen ben de biliyorum bunları:) fakat oetumu Switch alacağıma her zaman membrane alırım Cherry dışında mekanik almam.

Corsair K55 RGB Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Razer Cynosa V2 Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)

Son düzenleyen: Moderatör:
Membran klavyeler için o kadar verilmez bence. Bunları öneririm. Ama alacaksan da Cynosa V2 öneririm.

Zamanında 210 TL olan bir klavyenin 350 TL olması çok üzücü.

Membran klavyeler için o kadar verilmez bence. Bunları öneririm.

Yazıyı tam olarak okuyabilir misin? Lütfen orada belirttim. Neden mekanik istemediğimi.

Yazıyı tam olarak okuyabilir misin? Lütfen orada belirttim. Neden mekanik istemediğimi.
İdarelik bir klavye için 350 TL fazla bir miktar. Cynosa Lite alabilirsin.

Razer hep Razer iyi diye bir şey yok ama bu yazıyı Razer klavye ile yazıyorum ve memnunum o klavye benim klavyeden daha üst seviye.
İdarelik bir klavye için 350 TL fazla bir miktar. Cynosa Lite alabilirsin.

Evet bende aynu klavyeyi kulanıyorum memnunum ama ışıkları zayıf ama bu benim için pek önemli değil ve bunu 250TL'ye almıştım ama 400TL'ye çıkabiliyorsan Logitech G213 almak daha iyi olur bence veya Razer chohomara alabilirsin.

Geri
Yukarı