Razer Cynosa vs Logitech G213

Mesela Yani

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam 2 sorum olacaktı benim:
1-Zaten başlıkta da yazıyor. Sizce hangisini almalıyım? Aralarında çok da bir fiyat farkı yok 18₺ fark var sadece(mekanik klavye istemiyorum elimde şu an mavi Switch var zaten ama çok ses çıkarttığı için kullanmaktan sıkıldım artık).
Razer: Razer Cynosa Lite Chroma Türkçe RGB Gaming Klavye | ITOPYA
G213: LOGITECH G213 PROGIDY KABLOLU GAMING KLAVYE | ITOPYA

2-Gönlüm Razer'dan yana Razer Cynosa'nın kendine ait yazılımı var mı?

Sizinde fikirlerinize açığım lakin bu tür klavyelerde önemli olan benim için yazılımı olması, yani kendi RGB aydınlatmasını, şeklini falan ben seçeyim istiyorum bilek desteği önemli değil benim için kullandığım masa gayet rahat bileğime hiçbir sorun çıkartmadı şu ana dek zaten sınavlardan ötürü de öyle günde 5 6 saat oyun oynayamıyorum maksimum 2-3 saat.

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya kafayı mı yemiş? 250TL'lik rünü 400'e satıyorlar.

Cynosa alın. Kendi yazılımı var, Razer Synapse.
Bak siz öyle deyince içime bir ürperti gelmedi değil şahsen. Bir de indirimli fiyatı böyleymiş.

İtopya'dan bir şey almayın zaten, çok fazla sorun yaşayan var.
Hocam, rahatsız ediyorum kusura bakmayın inceledim ürünü yorumlar da gayet güzel fakat daha önce internetten sadece Trendyol ve Gitti gidiyor dan alışveriş yaptığım için soruyorum Hepsi burada güvenilir midir?

Hocam, rahatsız ediyorum kusura bakmayın inceledim ürünü yorumlar da gayet güzel fakat daha önce internetten sadece Trendyol ve Gitti gidiyor dan alışveriş yaptığım için soruyorum Hepsi burada güvenilir midir?
Hepsiburada'dan sayısız alışveriş yaptım, gayet güvenilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı