Razer Deathadder Chroma Scroll Çalışmıyor

Sylvestre

Kilopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Yaklaşık 2 yıl önce Amazon.com'dan aldığım fare de bir anda tekerlek tuşu çalışmamaya başladı. Gayet düzgün çalışırken yavaş yavaş tepkisi kesildi ve artık tuşa bastığımda geri bildirim alamıyorum. Çok elzem bir tuş gibi görünmese de benim için en az diğer tuşlar kadar öneme sahip. Bu hususta sizlere iki sorum var.

1. Dediğim gibi mouse Amazon.com üzerinden alındı ve garantisi yok. Sizce içini açıp temizledikten sonra tekrar denemeli miyim?
  2. Bir süre (Black Friday İndirimleri'ne kadar) idare edip yeni bir mouse mu almalıyım? Eğer bunu tavsiye ediyorsanız hangi mouseu almalıyım ? (Çoğunlukla oyun için kullanıyorum, büyük bir elim var, mouse yüzeyi mat olursa iyi olur çünkü elim çabuk terliyor.)

Yahu eğer tuş çalışmıyorsa ve bu tuş sizin için önemliyse içini açın temizleyin. Scrollun tutunduğu clickleri kontrol edin kırık var mı diye. Çalıştırmak için her şeyi yapın olmadı yeni mouse alırsınız. Scroll çalışmıyor o zaman yenisini alayım mantığı biraz gereksiz. Bir elektronikçiye götürün gerekirse.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı