Razer DeathAdder Essential scroll çalışmıyor

zangetsl

Centipat
Daha fazla  
1 buçuk yıldır kullanıyorum fareyi demin video izlerken birdenbire scrolldan tık sesi geldi ve scroll.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki gibi dönüyor ve çalısmıyor videonun 4.cü saniyesinden sonraki kısımdan bahsediyorum.

Aslında benim bildiğim Razer DeathAdder Essential'in scrollu kronik olarak problemli. Bir tanıdığım öyle söylemişti. Sonradan araştırınca gerçekten kronik olduğunu fark ettim. Aynı mouse kullanıyorum aldıktan yaklaşık 5-6 ay sonra başlamıştım sorunlar yaşamaya.

Ama sizdeki sorun farklı gibi duruyor hocam.

Aslında benim bildiğim Razer DeathAdder Essential'in scrollu kronik olarak problemli. Bir tanıdığım öyle söylemişti. Sonradan araştırınca gerçekten kronik olduğunu fark ettim. Aynı mouse kullanıyorum aldıktan yaklaşık 5-6 ay sonra başlamıştım sorunlar yaşamaya.

Ama sizdeki sorun farklı gibi duruyor hocam.

Zaten o klasik kronik sorunu ben de biliyorum benimki birdenbire bir ses geldi scroll tarafından içini falan açtım baktım scrolu ittirdim belki yerinden oynamıstır diye ama yok olmuyor hiçbiri bana da yeni mouse almak düser.

800 liraya kadar alabilirim hocam.
Alın size 800 tl bütçedeki en iyi mouse hayırlı olsun.

Alın size 800 TL bütçedeki en iyi mouse hayırlı olsun.

Sağ olun hocam cumartesi kesinlikle alacağım bunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı