Razer DeathAdder Chroma ve Steelseries Rival

BlackBurn

Kilopat
Mouse almayı düşünüyorum. Rival mı DeathAdder Chroma mı hala karar veremedim. Sizin görüşleriniz nelerdir ? Kullanıcı deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. League of Legends ile CS:GO oynuyorum.

Razer'in neden can olduğunu soruyorum zaten. :) Lütfen böyle yorumlar yapmayın ciddi cevaplar arıyorum arkadaşlar.
Hemen cevaplayayım. Razer deathadder chroma fiyatına göre en kaliteli, en şık ve en iyisidir. O fiyatlarda daha kaliteli bulman zordur. Steelseries ise razer kadar kaliteli olmadığı için geriye tek seçenek kalıyor Razer deathadder chroma.

Steelseries kaliteli değil derken ? Tamam Razer kaliteli ancak bilip bilmeden de yorum yapmayalım. Mümkünse kullanan arkadaşlar kullanıcı deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.

Razer -fiyat aralığındaki rakip firmalar arasında tartışacaksak- o kadar iyi bir firma değildir, oyuncu farelerinde kullandığı yazılım beş para etmez, kullandığı donanımın kalitesi de tartışılır.

Donanım+Teknoloji+Ergonomi bakımından Logitech G402

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yazılım bakımından ise Bloody v3 veya v7 daha iyidir. a4tech Bloody Farelerinin Genel Değerlendirmesi

Son düzenleme:
Steelseries kaliteli değil derken ? Tamam Razer kaliteli ancak bilip bilmeden de yorum yapmayalım. Mümkünse kullanan arkadaşlar kullanıcı deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.
Dostum bosver fanboylari, kaliteli, can bilmemne diyerek urun tavsiye edilme olayini ben de hala cozebilmis degilim. Fps oynuyorsaniz deathadder daha iyidir uzerindeki lazerinin kalitesi cok fazla meth ediliyor fakat aralarinda ciddi bir fark oldugunu dusunmuyorum, sizin tercihinize begeninize kalmis bir tercih.

@TÜRK YABGU G402'ye ayrıca bakacağım. Teşekkür ederim tavsiyeniz için.
@omerfaruk_ua Yani eli küçük olanlar DeathAdder, büyük olanlar ise Rival kullansın diyenler var. Benim önceki kullandığım da Microsoft'un Wireless Mouse 5000. Hala karar verebilmiş değilim. Teşekkür ediyorum yorumunuz için.

@TÜRK YABGU G402'ye ayrıca bakacağım. Teşekkür ederim tavsiyeniz için.
@omerfaruk_ua Yani eli küçük olanlar DeathAdder, büyük olanlar ise Rival kullansın diyenler var. Benim önceki kullandığım da Microsoft'un Wireless Mouse 5000. Hala karar verebilmiş değilim. Teşekkür ediyorum yorumunuz için.

G402'yi araştırdığında karşına G502 çıkacak sakın arada kalıpta G502 daha pahalı, hem tuş sayısı da fazla, ağırlık da takılabiliyor diyerek G502 alma. G402'nin espirisi zaten İlk Gözden Nişan almalı oyunlar için geliştirilmiş Hyperion Fury teknolojisi G502'de yok. Ayrıca İlk Gözden nişan almalı oyunlar için G402'de ki 8 adet atanabilir tuş sayısı da gayet yeterli. G402'nin eline uyup uymadığını görmek için Vatan bilgisayara gidebilirsin. G402'nin yanına birde güzel bir fare altlığı al, desen olmasın (desenler faredeki algılayıcının işini yapmasını zorlaştırıyor) birde kenarlarında dikiş bulunsun (yıpranmaya karşı önlem)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı