Steelseries Rival vs Razer Deathadder Chroma

• Konuyu başlatan kori
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 8B
Dostum yakın zamanda her iki modeli kullanmış birisi olarak RAZER öneriyorum. Ellerinin boyutu da burada çok önemli tabiki, büyük ise RAZER'de sıkıntı çekebilirsin. Orta büyük arası ise kesinlikle RIVAL modeline bakma bile. Ben yanlış yönlendirilip RIVAL almıştım. Geri değiştirme şansım olduğu için sıkıntı çıkmadı, istersen konuma da göz atabilirsin.
CS:GO mouse tavsiyesi

Dostum yakın zamanda her iki modeli kullanmış birisi olarak RAZER öneriyorum. Ellerinin boyutu da burada çok önemli tabiki, büyük ise RAZER'de sıkıntı çekebilirsin. Orta büyük arası ise kesinlikle RIVAL modeline bakma bile. Ben yanlış yönlendirilip RIVAL almıştım. Geri değiştirme şansım olduğu için sıkıntı çıkmadı, istersen konuma da göz atabilirsin.
CS:GO mouse tavsiyesi
İade etmene üzüldüm. Baya da ayar yapmıştık.

İlk önce Razer mouse pad alınmaz mouse pad konusunda lider olan marka Steelseries ve bu mouse padi kullandıktan sonra farkını hemen anlayacaksın. Mouse konusunda Razer Deathadder eğer CSGO oynayacaksan bence güzel değil onun için rival 110 en iyi gibi gözüküyor eğer benim param var moruq diyorsan rival 310 uda önerebilirim ancak o mouseyi elime bile almadığımdan nasıldır bilemem.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı