Razer Deathadder Chroma vs Rival 300 Fade Special Edition

GameEkstra'dan temin edebilirsin. Cidden Harika üstüne tek geçerim 250-300 arası fiyatlara bulabilirsin.

GameEkstra'dan temin edebilirsin. Cidden Harika üstüne tek geçerim 250-300 arası fiyatlara bulabilirsin.
Can ben de şu anda arada kaldım ss rival 300 razer da chroma ve zowie ec2-a arasında ama ec2-a yok ec1-a var ne yapmalıyım sizce

Siz 3 mouse'dan hangisini tercih ettiniz ya da ederdiniz razer goliathus speed extended boy mouse padim var ama steelseries qck+ large boy mouse padim de var ikisi de uyacak yorumlarınızı öğrenebilir miyim?

Kesinlikle alabiliyorsan zowie al. Qck+ ile kullanıyorum gayet iyi.

Peki teşekkür ederim tavsiyen için

Zowie pek fazla kullanan olmadığı için güvenemiyorum bilemedim tavsiye edebileceğiniz başka bir mouse var mı

Peki teşekkür ederim tavsiyen için

Zowie pek fazla kullanan olmadığı için güvenemiyorum bilemedim tavsiye edebileceğiniz başka bir mouse var mı
Zowie öbür markalardan çok daha iyidir ve gayet tanındık bir markadır. Şuan çoğu E-sport oyuncusu zowie kullanıyor. Türkiyede ürünleri heryerde satılmadığı için kullanan sayısı öbür markalara göre daha az. Kesinlikle pişman olmazsın.

Evet bunların zaten farkındayım ama Türkiye'de satılmaması ve yazılımı olmaması bana ters geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…