Razer Deathadder Chroma vs Rival 300 Fade Special Edition

Bandow

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar Technopat ailesi. Başlıkta da bahsettiğim iki fareden hangisini almam yararıma olacaktır? FPS odaklı oyunlar oynuyorum. Şu an ana oyun olarak CS:GO oynamaktayım. Mouse tutuş şeklim ''palm grip''. Ellerim orta boyutta yaklaşık ''18-18.5 cm''. Technopat'ın SS Rival 300 Fade Special Edition incelemesini izlemiş bulunmaktayım. Konuma benzeyen konuların hepsini de incelemiş bulunmaktayım. Ama hala tam karar veremedim. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisinide kullanmış biri olarak kesinlikle Deathadder tavsiye ederim. Rival'de çok iyi mouse fakat Deathadder Chroma'nın kullandığı optik sensörün tepki süresi daha iyi. Ayrıca Deathadder palm grip için çok daha konforlu. Şuan Zowie Ec2-a kullanıyorum ikisinden çok daha iyi tavsiye ederim.

@PowerFulWho Yorumun için teşekkür ederim. Steelseries in Engine 3 programı şahsen bana Razer'ın Synapse programından daha kaliteli geldi. Bir yandan da Razer' ın dediğiniz gibi konforlu oluşu, kablosunun örgülü oluşu vs. gibi güzel özellikleri var. Peki malzemesi nasıl Deathadder'ın ?

Öncelikle iki fareninde malzeme kalitesi çok iyi değil. Rival'in yanları çabuk eriyor(300 seriside aynı).Deathadder'da öyle bir sorun yok fakat sanki ele aldığında sana içi boşmuş gibi hissettiriyor. Genel olarak kasa kalitesi rival'den daha iyi.

@PowerFulWho Rival 300 geçiyor gönlümden. Rival o kadar kötü mü cidden? Rival 300'de bahsettiğiniz erime sorunları oyunculardan geridönüş alınarak düzeltildi diye biliyorum.

Yanları hariç gayet iyi mouse. Ayrıca 300 modelinide kullandım erime sorunu eski modele göre daha az ama erime mevcut. Bence sen en iyisi Vatan vb bir yere gidip eline alıp test et.

Rival gayet iyi. Deathadder kullanan bir çok arkadaşım var ve 1 yıl sonra mouse soyulmaya başlıyormuş. Rival almanı öneririm.

İkisinide kullanmış biri olarak kesinlikle Deathadder tavsiye ederim. Rival'de çok iyi mouse fakat Deathadder Chroma'nın kullandığı optik sensörün tepki süresi daha iyi. Ayrıca Deathadder palm grip için çok daha konforlu. Şuan Zowie Ec2-a kullanıyorum ikisinden çok daha iyi tavsiye ederim.
Bende bu üçlü mouse arasında kaldım hangisini önerirsiniz FPS için?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı