Razer Deathadder Chroma vs Rival 300 Fade Special Edition

Evet bunların zaten farkındayım ama Türkiye'de satılmaması ve yazılımı olmaması bana ters geliyor
Yazılımı olmaması aslında avantaj eğer ara bir dpi kullanmıyor iseniz. Gereksiz driver, firmware sonrası arızalardan uzaklaşıyorsunuz.

EC2-A ile EC1-A ne fark var acaba? :D
Ec1-A biraz daha büyük eller için, Ec2-A daha küçük eller için. Performans konusunda farkları yoktur.

Yazılımı olmaması aslında avantaj eğer ara bir dpi kullanmıyor iseniz. Gereksiz driver, firmware sonrası arızalardan uzaklaşıyorsunuz.

Ec1-A biraz daha büyük eller için, Ec2-A daha küçük eller için. Performans konusunda farkları yoktur.
Ec2-A nereden satın alabilirim link atar mısın bulamadım stokta yok diyor? :(

Ec2-A yoksa Deathadder al. Ama bulabiliyosan kesinlikle Ec2-A al harika bir mouse. Tüm Profesyonel Cs:go oyuncuları bu mouse kullanıyor. GameEkstra'dan temin edebilirsiniz.

Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Dün akşam Razer Deathadder Chroma sipariş ettim AdeksStore'dan ve yanına da mousepad olarak Qck Heavy tercih ettim.

Ürünler elime ulaştı. Mouse elime ''tam'' oturdu diyebilirim. Hissiyatı baya hoş. Razer Synapse programı sorunsuz bir şekilde mouse'u gördü. @PowerFulWho ve diğer yorum yapan arkadaşlara çok teşekkür ederim. @PowerFulWho Hocam iyi ki önermişsiniz :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı