Razer Deathadder Chroma vs Zowie EC1-A vs Zowie FK2

Darthlon

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar piyasada Zowie EC2-A olmadığı için bu fareler arasında kararsız kaldım. CS:GO oyuncusuyum, Battlefield da oynuyorum. Hangi fare benim için iyi? Şu anlık Zowie FK2 düşünüyorum aralarından en küçüğü bu. G300S kullanıyorum, çoğu insana küçük gelen bu mouse tam aradığım büyüklükte. Böyle baktın mı Zowie FK2'ye yönelmemek elde değil. Görüşlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zowie olabilir almamanız için bir neden yok fakat Razer Deathadder veya Steelseries rival 100-300 e bakabilirsiniz Rival 100 biraz küçük bir mouse size göre iyi olabilir.

Baş parmak ucundan elin bittiği yere kadar ölç metre veya cetvel ile buraya yaz.
G300S tam ideal geliyorsa fk2 almanı tavsiye ederim zaten zowie şuan piyasadaki en iyi mouse sensörüne sahip deniyor. tepkime süresi vs bunlar tıraş işler çünkü o seviyedeki her farenin özellikleri aynı sayılır zaten :)
Asıl mesela eline aldığındaki rahatlığı ve hissiyatı.

Benim elim 22 cm geliyor baş parmak ucundan serçe parmağının ucuna kadar deathadder almak istiyorum sence uygun mudur

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı