Razer Deathadder Elite USB Kablosu 2.0 mı? 3.0 mı?

Meastro

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Elimde Razer Deathadder Elite mouse var ve ben bu mouse'un USB kablosunun 3.0 mı, 2.0 mı olduğunu öğrenmek istiyorum, bilen var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
USB girişine bakınız. Mavi ise USB 3.0, siyah ise USB 2.0 dır.

Orada durun bakalım. Her USB 3.0 portu mavi renkli değildir ve olmak zorunda da değildir. Gelgelelim oyuncu ürünlerinde genellikle mavi renk yerine siyah veya kırmızı renk kullanılır. Dolayısıyla böyle bir tanımlama yanlıştır. Ayrıca DeathAdder Elite modeli USB 2.0 arabimini kullanmaktadır.

Orada durun bakalım. Her USB 3.0 portu mavi renkli değildir ve olmak zorunda da değildir. Gelgelelim oyuncu ürünlerinde genellikle mavi renk yerine siyah veya kırmızı renk kullanılır. Dolayısıyla böyle bir tanımlama yanlıştır. Ayrıca DeathAdder Elite modeli USB 2.0 arabimini kullanmaktadır.
2.0 olduğuna emin misiniz?

Evet, soketi 4 pinlidir. Ayrıca klavye ve fare gibi aygıtlarda USB 2.0 ve sonrası arabirimler arasında performans farkı yok denebilecek kadar azdır. Dolayısıyla arabirime bu kadar takılmamalısınız :)
peki usb 3.1 e de uyumlu mudur? evet biliyorum geç oldu ama yakın zamanda bir ilgisayar alacağım ve mouse umu seviyorum ve sanırım usb 2.0 peki 3.1 e uyar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı