Razer Deathadder Elite vs HyperX Pulsefire FPS Pro

F3ap

Decapat
İki mouse arasında kaldım, bu mouse'lardan herhangi birini kullanan varsa fikrini söyleyebilir mi?

Screenshot_20190501-221544.jpeg
Screenshot_20190501-221214.jpeg

Deathadder elite çünkü sensör, ergonomi, tıklama hissiyatı gibi özellikleri daha iyi ve çift tıklama sorunu tıklama yerini hafif kaldırıp üfleyince geçiyor.

Deathedder Elite kullanıyorum. Çok memnunum. Lakin alırken gidip test etmeniz daha iyi olacaktır. Benim ellerim biraz büyük olduğu için elime oturuyor fakat elleriniz küçükse rahat gelmeyebilir. Ayrıca sensör ve tıklama hissiyatı da memnun etti beni. Önceki mousem Rival 350'ydi. Ona göre daha memnun kaldığımı söyleyebilirim.

Deathadder elite çünkü sensör, ergonomi, tıklama hissiyatı gibi özellikleri daha iyi ve çift tıklama sorunu tıklama yerini hafif kaldırıp üfleyince geçiyor.
Dostum çift tık probleminin çozumunu biraz anlatabilir misin? Çunku ayni sorunu yasadigim ikinci deathhadder mouse um ve artik yeni bir razer a para vermek istemiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı