Razer DeathAdder Essential 3 kez değişime gitti

vacbir

Hectopat
Daha fazla  
RAZER DEATHADDER ESSENTIAL cihazımı bugün 3. kez servise gönderdim. periyodik olarak ürün arıza veriyor. Ürünü 09.06.2022 tarihinde KDV dahil 220₺'ye satın aldım. 2023'ün başında ilk garantiye gitti arena bilgisayar fırmasına. Değişim yapıp sıfır ürün gönderdiler. Aradan 4 ay geçmedi yine aynı arıza. Tekrardan servise gitti servisin elinde ürün olmadığı için aldığınız yerle iletişime geçin ürün mevcutsa yenisi ile değişim yapılsın mevcut değilse ücret iadesi raporu çıktı. Satın aldığım gameofzone firması ürünün yenisini gönderdi ve 3 ay sonra tekrardan aynı arızayı yaptı. Bugün tekrardan servise gönderdim ve ürünü aldığım yere sordum ürünü muadili bir ürün ile değiştirebilir miyiz muhtemelen yine değişim raporu verecekler diye. Üçüncü kez değişim raporu çıktığında ücret iadesi yapıyoruz dediler. Ürünü aldım 220₺'ye ürün oldu 700₺. Ben değişim istediğimi söylediğimde haber edeceklerini söylediler. Bilgisi olan var mı bu konuda ne yapmam gerekiyor. Bu arada ürünün arızası scroll tekerleği. İnternette araştırdığımda bu Mouse'da sürekli olarak herkeste aynı arızayı vermiş. Tamiri de çok basit fakat garantim çöp olmasın diye servise gönderdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı