Razer DeathAdder Essential alınır mı?

Rowing

Hectopat
Merhabalar faremde olan sorunlardan dolayı bu aralar biraz oyuncu faresi araştırması yaptım ve 310 liraya Razer DeathAdder essential ve görünümü çok hoşuma gitti, biraz araştırma yaptığımda da sensörlerinin iyi olduğunu duydum ve marka olarak da çok sevdiğim bir marka olduğu için almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı yoksa başka fare mi bakmalıyım?

Not: Razer DeathAdder V2 mini de çok hoşuma gitti bunun hakkında da görüşlerinizi belirtirseniz çok sevinirim.

V2 mini önerir misiniz?
O da güzeldir, alınır. Yalnız onun boyutları V2'ye göre daha ufak. V2 mini içerisinden kaymaz kauçuk çıkıyor.

1612386509698.png

Boyutlarının küçük olduğu hakkında bilgim var küçük olması hatta biraz daha iyi olabilir çünkü şu anda G300s kullanıyorum ve biraz daha elim yatık küçük farelere.
Level atlarsın G300S'den V2 Mini'ye geçince. :)

Merhabalar faremde olan sorunlardan dolayı bu aralar biraz oyuncu faresi araştırması yaptım ve 310 liraya Razer DeathAdder essential ve görünümü çok hoşuma gitti, biraz araştırma yaptığımda da sensörlerinin iyi olduğunu duydum ve marka olarak da çok sevdiğim bir marka olduğu için almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı yoksa başka fare mi bakmalıyım?

Not: Razer DeathAdder V2 mini de çok hoşuma gitti bunun hakkında da görüşlerinizi belirtirseniz çok sevinirim.

Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen yardımcı olabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı