Razer DeathAdder Essential alınır mı?

Bütçe
250TL

prometrx

Decapat
Yer
Konoha
Daha fazla  
Meslek
Shinboi
Son düzenleme:
Claw tutuşum var. Ayrıca elim 19 cm.
Bu mouse hoşuma gitti. Alınabilir mi? Ya da başka önerebileceğiniz mouse var mı?

40TL daha ekleyin Viper Mini alın.

Aynı tasarıma sahip DeathAdder Elite kullanıyorum aşırı hafif ve güzel bir tasarıma sahip. Elime çok iyi uyuyor. Tavsiye edebileceğim bir fare ben bedavaya almıştım normalde ön yargılıydım böyle uzun farelere ama deneyince tüm lafımı geri aldım.

Yaklaşık 5-6 aydır bu modeli kullanıyorum. Birçok açıdan benim beklentilerimi karşıladı. Ne çok büyük ne de küçük, malzeme kalitesi de bu bütçede iyi. Diğer seçenekleri bilemeyeceğim ama bu modeli tercih etmekle de pişman olmazsınız.

DeathAdder V2 kullanıyorum, aynı zamanda birkaç ay DeathAdder Essential da kullandım. Şunu diyebilirim ki, DeathAdder V2 ile neredeyse aynı. Sadece DeathAdder Essential biraz daha ucuz olduğu için elbette biraz geride. Sonuç olarak alabilirsiniz diyorum ama Viper Mini de tercihiniz olabilir.

DeathAdder V2 kullanıyorum, aynı zamanda birkaç ay DeathAdder essential da kullandım. Şunu diyebilirim ki, DeathAdder V2 ile neredeyse aynı. Sadece DeathAdder essential biraz daha ucuz olduğu için elbette biraz geride. Sonuç olarak alabilirsiniz diyorum ama Viper Mini de tercihiniz olabilir.

V2 dediğin model Elite model mi oluyor yoksa farklı bir model mi? Benimki Razer DeathAdder Elite V2 diye geçiyor. Farkı var mı bilmiyorum.

Geri
Yukarı