Razer DeathAdder Essential deneyimim

cybermaffia

Centipat
Yer
Fırsatlar Ülkesi AMERIKA
Daha fazla  
Meslek
Computer Engineer
Arkadaşlar ben yaklaşık 1 yıl önce Razer DeathAdder essential mouse almak gibi bir hata yaptım siz bu hatayı yapmayın diye bu konuyu açmak istedim. Ben 1 yıl önce bu fareyi aldım fakat aldıktan 3 ay sonra scroll lock ( orta tuş ) sensörleri bozuldu daha sonra 3 ay daha idare edip garantiye verdim. Cihazı tamir edemeyeceklerini yenisini yollayacaklarını ya da para iadesi yapabileceklerini söylediler tabii ekonomi malum benim 200TL'ye aldığım mouse 350TL olmuştu o yüzden yeni cihaz istedim. Yeni cihaz geldi ve 3 ay sonra aynı sorun yine oluştu scroll lock tuşu bozuldu. Şimdi bu farenin fiyatları yine arttığı için muhtemelen yine yeni bir cihaz yollayacaklar ve yine 3 ay sonra bozulacak ve bu böyle devam edecek.

Herkes Razer'ın kaliteli bir marka olduğunu düşünyor fakat öyle bir marka değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben yaklaşık 1 yıl önce Razer DeathAdder essential mouse almak gibi bir hata yaptım siz bu hatayı yapmayın diye bu konuyu açmak istedim. Ben 1 yıl önce bu fareyi aldım fakat aldıktan 3 ay sonra scroll lock ( orta tuş ) sensörleri bozuldu daha sonra 3 ay daha idare edip garantiye verdim. Cihazı tamir edemeyeceklerini yenisini yollayacaklarını ya da para iadesi yapabileceklerini söylediler tabii ekonomi malum benim 200TL'ye aldığım mouse 350TL olmuştu o yüzden yeni cihaz istedim. Yeni cihaz geldi ve 3 ay sonra aynı sorun yine oluştu scroll lock tuşu bozuldu. Şimdi bu farenin fiyatları yine arttığı için muhtemelen yine yeni bir cihaz yollayacaklar ve yine 3 ay sonra bozulacak ve bu böyle devam edecek.

Herkes Razer'ın kaliteli bir marka olduğunu düşünyor fakat öyle bir marka değil.
Razer en iyi markalardan biridir şüphesiz kendim şuanda Razer Deathadder v2 kullanıyorum. Sen çok iyi bir markanın en basic ürününü aldığın için sorun yaşamışsın.

Razer DeathAdder V2 aldım hem de iki kere, Click sallanması mı? Gövde sallanması mı? Hepsi vardı. Mouse konusunda türklerin gereksiz abartması fakat klavye ve kulaklığından memnundum.

Razer en üst düzey oyuncu markalarından biridir.
Ürünleri yurt dışında 100 dolar ve üstüdür.
Sen gidip Razer'in en ucuz ürününü alırsan sorun yaşaman normal ki bu biraz zor.
Aldığında sana defolu ürün göndermişler muhtemelen çünkü Razer Viper Mini kullandım bu Razer'in en ucuz ürünlerinden biri mouse için ve hiç sorununu görmedim yazılımıda çok iyiydi.

Razer'in için bu ürün en giriş seviyesi ürünlerden biri.

Razer'i yıllardır kullanıyorum şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım.
Şuandaysa Razer BlackShark v2, Razer Huntsman Elite ve Razer Viper Ultimate ürünlerini aktif olarak kullanıyorum ve hiç sorun yaşamadım.

Razer en üst düzey oyuncu markalarından biridir.
Ürünleri yurt dışında 100 dolar ve üstüdür.
Sen gidip Razer'in en ucuz ürününü alırsan sorun yaşaman normal ki bu biraz zor.
Aldığında sana defolu ürün göndermişler muhtemelen çünkü Razer Viper Mini kullandım bu Razer'in en ucuz ürünlerinden biri mouse için ve hiç sorununu görmedim yazılımıda çok iyiydi.

Razer'in için bu ürün en giriş seviyesi ürünlerden biri.

Razer'i yıllardır kullanıyorum şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım.
Şuandaysa Razer BlackShark v2, Razer Huntsman Elite ve Razer Viper Ultimate ürünlerini aktif olarak kullanıyorum ve hiç sorun yaşamadım.
Ne yani ? koskoca Razer bana 2 defa aynı ürünü defolu mu gönderecek güldürmeyin beni :D bu sorunu yaşayan tek ben değilim.
Ayrıca en ucuz ürününü alırsan sorun yaşaman normal yazmışsınız madem öyle hatalı ucuz ürün satmaktansa hiç ucuz ürün satmasınlar ? bu ne saçma bir düşünce.

Ne yani? Koskoca Razer bana 2 defa aynı ürünü defolu mu gönderecek güldürmeyin beni :D bu sorunu yaşayan tek ben değilim.
Ayrıca en ucuz ürününü alırsan sorun yaşaman normal yazmışsınız madem öyle hatalı ucuz ürün satmaktansa hiç ucuz ürün satmasınlar? Bu ne saçma bir düşünce.

Garantiye Razer değil de satın aldığın yere gönderdiysen sorun yaşayabilirsin yine.
Bu tarz olaylar olan şeyler ucuz ürün falan diye değil bu ürün yurt dışında 30 dolar 40 dolara zaten daha üst model Razer var yani ucuz olduğundan değil senin şanssızlığın bu Mouse'yi kullanan bir sürü kişi tanıyor ve biliyorum sorunsuz kullanıyorlarda sende sıkıntı olunca Razer alınmaz mı diyorsun?

Garantiye Razer değil de satın aldığın yere gönderdiysen sorun yaşayabilirsin yine.
Bu tarz olaylar olan şeyler ucuz ürün falan diye değil bu ürün yurt dışında 30 dolar 40 dolara zaten daha üst model Razer var yani ucuz olduğundan değil senin şanssızlığın bu Mouse'yi kullanan bir sürü kişi tanıyor ve biliyorum sorunsuz kullanıyorlarda sende sıkıntı olunca Razer alınmaz mı diyorsun?
Hocam garantide ve satıcı firmada sorun yok zaten fakat bu ürün sorunlu bir ürün ve piyasaya sürmüşler. Siz diyorsunuz ki hem 200tlye razer almışsın hem de bozuk diye şikayet ediyorsun tabi ki ederim ben o ürünün sorunlu bir ürün olduğunu bilsem zaten almazdım. İnternette araştırabilirsiniz bir çok kişi aynı durumdan müzdarip.

Hocam garantide ve satıcı firmada sorun yok zaten fakat bu ürün sorunlu bir ürün ve piyasaya sürmüşler. Siz diyorsunuz ki hem 200TL'ye Razer almışsın hem de bozuk diye şikayet ediyorsun tabii ki ederim ben o ürünün sorunlu bir ürün olduğunu bilsem zaten almazdım. İnternette araştırabilirsiniz birçok kişi aynı durumdan müzdarip.

Ürünün sorunlu olduğunu söylemiyorum 200 TL'ye Razer alıp şikayet ettiğinede bir şey demiyorum.

Neredeyse kimse sorun yaşamazken sen sorun yaşayıp Razer alınmaz demene laf ediyorum.

Sorunlu ürünü piyasaya sürseler bile piyasada ki çoğu ürün kronik sorunlu olduğundan haberin yok muhtemelen.

Örnek.

Rival 3 - Switch sorunu.
G102 - plastik - Switch sorunu.
G203 - plastik - Switch sorunu.

Daha saymadığım onlarca ürün var ve millet bunları alıyor essential modelinde kronik sorun yok ayrıca çok nadir sorun yaşamak muhtemelen.

Herkes her mouse ile problem yaşayabilir, koskoca markanın bir mousesinden problem yaşayıp "Herkes Razer'ın kaliteli bir marka olduğunu düşünüyor fakat öyle bir marka değil" demek ne kadar doğru? Logitech'in G PRO superlight'ında yani üst seviye bir mousesinde çift tıklama sorunu ile karşılaşılabiliyor insanlar bak üst seviye Türkiye de 2500 TL bandında bir mouse. O zaman insanlar desin Logitech çöp 2500 TL mousesi bile sorunlu. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı