Razer DeathAdder Essential fare mousepad üzerinde hızlı hareket edince takılıyor

Hymenalos18

Femtopat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 ay önce Razer DeathAdder essential mouse aldım. Valorant, CS:GO gibi oyunlarda hızlıca arkama dönerken mouse yarıda takılıyor kalıyor. Üstelik bu sorun sadece mouse pad üzerinde oluyor. Yatakta, masada, kitabın üstünde hiç böyle bir durum yok. Var mı bilen?

Mouse pad: Game-X Xxl 90*40 Cm Oyuncu Mousepad Siyah Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Ek olarak bu sadece oyunlarda değil masaüstündeyken de yaşanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mousepad kumaş yapısından kaynaklı olabilir. Farenin teknik özelliklerinden vesaire bahsetmelik bir konu değil bu anladığım kadarıyla. Eğer mouse altındaki kauçuk padler erimediyse ve böyle bir sorun yaşıyorsanız yüksek ihtimalle mousepad kumaş yapısından kaynaklanıyordur.

Mousepad kumaş yapısından kaynaklı olabilir. Farenin teknik özelliklerinden vesaire bahsetmelik bir konu değil bu anladığım kadarıyla. Eğer mouse altındaki kauçuk padler erimediyse ve böyle bir sorun yaşıyorsanız yüksek ihtimalle mousepad kumaş yapısından kaynaklanıyordur.
Sensör eski olduğu için her yüzeye uygun değil. Skatezlerle alakası yok. Mousepad'in yüzeyini stabil algılayamıyor olsa gerek. Sorun bundan kaynaklanıyor.

Ben çözdüm mouse padi yıkayıp 15 20 dakika orta sıcaklıkta ütüle ve mouse un optik kısmını kulak temizleme çubuğu ile temizle düzeliyor.

Geri
Yukarı