Razer DeathAdder essential hassas basım hissiyatı

enes acu

Kilopat
Daha önce birçok farklı mouse kullandım bir önceki farem ASUS ROG Gladius 2 Core idi fakat bu Razer DeathAdder essential mouse unun 10 milyon tuş basım ömrü hiç güven vermedi sanki kısa bir zaman sonra çift tıklama sorunu yaratacak gibi hissettim çok yumuşak basımı var daha ucuz mouselarda bile daha sağlam Switch kullanıyorlar diye düşünüyorum hemen bozulsun alışsın tekrar satalım hissi uyandırdı bende 20M basım ömürlü HP Omen Vector essential mi alsam diye içim içimi kemiriyor.

Bu 10M, 20M şeylerine çok takılmayın. 10M kolay kolay bitecek bir şey değil merak etmeyin. Bitse de bozulacak diye bir şey yok yani.

Bu 10M, 20M şeylerine çok takılmayın. 10M kolay kolay bitecek bir şey değil merak etmeyin. Bitse de bozulacak diye bir şey yok yani.

Umarım öyle olur dostum daha önce Rival 310'da kullandım 1 senede çift tıklama sorunu çıktığı için servise yolladım yenisini gönderdiler o da 1 sene sonra aynı şeyi yine yaşatmıştı onun için bu tuş basımda bayağı takıntı yapıyorum.

Umarım öyle olur dostum daha önce Rival 310'da kullandım 1 senede çift tıklama sorunu çıktığı için servise yolladım yenisini gönderdiler o da 1 sene sonra aynı şeyi yine yaşatmıştı onun için bu tuş basımda bayağı takıntı yapıyorum.
Double click olabilir bu basım hissiyatıyla alakalı değil, switchlerle alakalı.

Double Click olabilir bu basım hissiyatıyla alakalı değil, Switch'lerle alakalı.

İşte bazı mouselarda bu ilk aldığında biraz sert oluyor sonra zamanla yumuşuyor Switch'ler ama bunu ilk aldığımdan beri yumuşak sanki 1 sene kullanmışım gibi bir his verdi o yüzden pek güven vermedi bunu demek istemiştim en azından 2 3 sene gitse benim için çok iyi olacak bu tür şeylere sürekli para vermek insanın canını sıkıyor.

Geri
Yukarı