Razer DeathAdder Essential'dan Viper Mini'ye geçilir mi?

omerdayı

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel Core i5 10400 @ 2.90GHz
RAM: 16 GB DDR4
Anakart: GIGABYTE H410M H
GPU: Radeon RX 570 Series
SSD: 447GB Kingston KIOXIA-EXCERIA SATA SSD
Şu anda Razer DeathAdder Essential kullanıyorum. Viper Mini almak istiyorum fakat elime küçük geleceğinden korkuyorum. DeathAdder Essential elime güzel oturuyor.
Fingertip şeklinde mouse tutuyorum ve el ölçülerim 17x8 cm şeklinde.

VXE R1 Pro Max/F1 Pro/XM2we gibi seçenekler varken asla değerlendirilmez o.
Bu arada Essential'a uygun shape Lamzu Thornda mevcut.
X2H Medium da elinize uyabilir.

Viper Mini üretimi durdurulduğu için absürt fiyatlarda dolaşıyor. Ayrıca Essential elinize güzel oturuyorsa onun boyutlarına benzer bir şey almanız gerek, Viper Mini oyuncak gibi durur elinizin altında.

Tam bütçeniz ne kadar?

2000 civarlarında.

Şu anda Razer DeathAdder Essential kullanıyorum. Viper Mini almak istiyorum fakat elime küçük geleceğinden korkuyorum. DeathAdder Essential elime güzel oturuyor.
Fingertip şeklinde mouse tutuyorum ve el ölçülerim 17x8 cm şeklinde.
İlla Razer şart mı? Wraith esports'ta bir sürü alınabilicek mouse varken Razer almak mantıklı değil.

Fingertip şeklinde mouse tutuyorum ve el ölçülerim 17x8 cm şeklinde

Kablolu bir fare arıyorsanız DeathAdder V3 varken alınır bir model olduğunu düşünmüyorum ki Viper Mini kesinlikle şu an için fiyatını hak etmeyen bir ürün.

Kablolu bir fare arıyorsanız DeathAdder V3 varken alınır bir model olduğunu düşünmüyorum ki Viper Mini kesinlikle şu an için fiyatını hak etmeyen bir ürün.
v3 düşünmüştüm aslında. viper ultimate nasıldır peki ?

Yeni konular

Geri
Yukarı