Razer DeathAdder V2 alınır mı?

Bütçe
700-850
Sensör farklı. arada kaç yıllık teknoloji farkı var. Hiçbir şey de bilmiyormuşsun sanki.
Hocam arkadaşım şuan kullanıyor ve bende bir süre kullandım. Dpi tuşları bazen bozuluyor, ara sıra kendi kendine tıklıyor, eline istediğin gibi oturmuyor. Yazları sıcak bir yerdeysen yanlarıdaki yerler eriyor veya yırtılıyor. Biraz sıkıntılı yani fare, fiyat farkıda çok fazla var. Bu fiyatlara daha iyi fareler bulunuyor.

Hocam arkadaşım şu an kullanıyor ve bende bir süre kullandım. DPI tuşları bazen bozuluyor, ara sıra kendi kendine tıklıyor, eline istediğin gibi oturmuyor. Yazları sıcak bir yerdeysen yanlarıdaki yerler eriyor veya yırtılıyor. Biraz sıkıntılı yani fare, fiyat farkıda çok fazla var. Bu fiyatlara daha iyi fareler bulunuyor.

Bende DeathAdder V2 değil, hazır indirimdeyken Haste alınması taraftarıyım zaten.

Bende 2 yıldır V2 var, sağ tuşunun sesi ve hassasiyeti değişti, sözde optik olunca daha uzun ömürlü.

Tekerin üstündeki lastik gevşedi ve bastırarak çevirmezsem boşa dönüyor.

RGB'si sabit renk ayarladım ama yazılımsızken ya da PC açılırken Rainbow döngüde çalışıyor. Çocuk oyuncağı gibi oluyor renkler hiç sevmiyorum.

Bu sebeple tavsiye etmiyorum. Bende başka fare araştırıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı