Razer DeathAdder V2 alınır mı?

Bütçe
700-850
Hocam arkadaşım şu an kullanıyor ve bende bir süre kullandım. DPI tuşları bazen bozuluyor, ara sıra kendi kendine tıklıyor, eline istediğin gibi oturmuyor. Yazları sıcak bir yerdeysen yanlarıdaki yerler eriyor veya yırtılıyor. Biraz sıkıntılı yani fare, fiyat farkıda çok fazla var. Bu fiyatlara daha iyi fareler bulunuyor.

Hocam peki hangi mouse önerirsin V2 sade elimede oturuyor internet kafede oynamıştım bildiğin kaliteli marka güzel mouse varsa söylersen sevinirim :)

V2'ye boşuna para vermeyin. Essential ile tek fark DPI tuşları. Bilmediğim özellikleri varsa kusura bakmayın.

Sensörü, kablosu, Switch'leri, skatezi de farklı. Özellikle sensörü çok daha iyi. Kablosu yeni, paracordumsu bir kablosu var V2'nin. V2 optik mekanik Switch kullanıyor. V2'de Virgin Grade PTFE skatez kullanılıyor :)

Sensör farklı. arada kaç yıllık teknoloji farkı var. Hiçbir şey de bilmiyormuşsun sanki.
Kesinlikle ben coook araştırdım v2 de şu an piyasadaki en iyi sensör olan ve razer pixart ortaklığı olan focus+ sensör kullanıyor ilk sürüm ile v2 arasında dağlar var :))

Geri
Yukarı