Razer DeathAdder V2 garanti değişimi ve sonuç

Excaliburmerlin

Hectopat
Merhabalar,
Yaklaşık 1-1.5 ay önce Razer DeathAdder V2 bir mouse aldım. Sol tıkında çok hafif bir çift tık sesi geliyordu.
Uzun kullanımda çok rahatsız ediyordu. Bunun ardından garantiye yolladım ve garanti değişim yapıp geri yolladı.
Bugün yeni fareyi aldım ve 2-3 saat kullandıktan sonra fark ettim ki sorun yine var.
Üstelik bu kez sol tıka biraz sert basınca bildiğin gıcırdama gibi bir his veriyor. Çok usandım yedekte düzgün bir mouse da yok.
Da V2 kullananlar var mı aynı şeyler var mı sizde de benmi büyütüyorum anlamadım.
500 liralık bir farenin bu kadar kalitesiz malzemesi olmayacağı kanaatindeyim. İki kez üst üste bana mı denk geldi gerçekten?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Rampage marka bir mouseta saçma sapan sorunlar yaşadım ve garantiye verdim. Bu sefer yeni gelen fare daha kötü aim kayıyor sürekli ve sol tıkı daha sert. Altı takılıyor falan. Ben de kaliteli bir fare arıyorum.

Ben de Rampage marka bir mouseta saçma sapan sorunlar yaşadım ve garantiye verdim. Bu sefer yeni gelen fare daha kötü aim kayıyor sürekli ve sol tıkı daha sert. Altı takılıyor falan. Ben de kaliteli bir fare arıyorum.
Deathadder v2 önermiyorum kardeşim. Bilmiyorum benim şansımmı fakat sadece fps oyunları oynayan bir insanım. Az bişey sert basınca mouse parçaları oynuyor gibi bi değişik.

Sizin şanssızlığınıza denk gelmiş bence. Daha 2-3 gün önce bu mouse'u kullandım mağazada ve kaliteli bir his uyandırdı. Ben de tekrar garantiye vereceğim Rampage'i.
Sol tıkın sağ üst kısımlarında çift tık sesi geliyor hafiften. 1-1.5 saat sürekli ardarda bastığın için inanılmaz rahatsız ediyor. Birdaha garantiyi hiç bekleyesim yok ne yapıyım bilmiyorum.
Ben 2 aydır kulanıyorum sizin yaşadığınız probremleri hiç yaşamıyorum.
Hocam anlamıyorum niye böyle ? Sol tıkın sağ üst köşesinde dener misiniz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı