Razer DeathAdder V2 için mouse pad önerisi

Teşekkürler hocam. Bende de DeathAdder V2 var. Klavye olarak ben de Corsair kullanıyorum :D. Bende K95 Platinum var. Neredeyse Setup'ımız aynı olacak.
Rica ederim :D Ben de aylarca corsair k70, k95 stok bekledim fakat gelmeyince k68 almış olduk...
K100'ün türkçe klavyeli versiyonu gelirse eğer klavyeyi değiştirmeyi düşünüyorum.
@airsword19 V2'de bu şekilde.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-03-09 at 21.57.40.jpeg
    WhatsApp Image 2021-03-09 at 21.57.40.jpeg
    67,5 KB · Görüntüleme: 71
  • WhatsApp Image 2021-03-09 at 22.02.34.jpeg
    WhatsApp Image 2021-03-09 at 22.02.34.jpeg
    75 KB · Görüntüleme: 71
Son düzenleme:
Rica ederim :D Ben de aylarca Corsair K70, K95 stok bekledim fakat gelmeyince K68 almış olduk...
K100'ün Türkçe klavyeli versiyonu gelirse eğer klavyeyi değiştirmeyi düşünüyorum.
@airsword19 V2'de bu şekilde.

Hocam benim DeathAdder V2 daha gelmedi de. Razer mouse pad ile birlikte kullanınca ekstra bir özellik falan oluyor mu? Attığınız fotoğrafı tam anlayamadım :D.

Hocam benim DeathAdder V2 daha gelmedi de. Razer mouse pad ile birlikte kullanınca ekstra bir özellik falan oluyor mu? Attığınız fotoğrafı tam anlayamadım :D.
Evet kesinlikle oluyor Razer'in uygulamasından fareyle kullandığınız mouse padi seçiyorsunuz farenin yüzeye sürtünmesini ayarlıyorsunuz.Focus+ sensörler en iyi razer mouse padlerle birlikte çalışıyor.

Evet kesinlikle oluyor Razer'in uygulamasından fareyle kullandığınız mouse padi seçiyorsunuz farenin yüzeye sürtünmesini ayarlıyorsunuz.Focus+ sensörler en iyi razer mouse padlerle birlikte çalışıyor.
Hocam merhaba ben de deathadder v2 kullanıyorum bu akşam medium boy gigantus v2 sipariş verdim şu anda qck medium kullanıyorum. Şu anda düşüncelerin nasıl hala kullanıyor musun hala memnun musun ben sipariş verdikten sonra sphex v3'ü de gördüm emin olamadım hangisi daha iyi ama sanırım onun yüzeyi sertmiş gigantus daha iyi olur gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı