Razer DeathAdder V2 için mouse pad önerisi

rangerqs

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şu an xrades 90x40'lık bir mouse pad kullanıyorum ve mouse pad artık kayganlığını yitirdi.
Razer farelerin yüzey konusunda çok seçici olduğunu duydum ve size şöyle bir sorum olacak.
Şu an SteelSeries QCK modelini almak istiyorum pad olarak bu padi alırsam kayganlıkla alakalı bir sorun yaşar mıyım?
Yoksa Razer marka bir mouse pad almam en fazla neyi değiştirir.

Bütçeniz nedir? Skatezi de uzun bir süre hor kullandıysanız değişmek gerekebilir.

Bütçem 200 250 TL.

Bütçeniz nedir? Skatezi de uzun bir süre hor kullandıysanız değişmek gerekebilir.

Hocam bu skatezlerde sensör için olanı yok neden?

Sorun skatezlerimde mi yoksa mouse padde mi bilmiyorum nasıl anlayacağım.
Xrades mousepadlerin yüzeyi fena değil aslında hor kullanmadıysan eğer, bana daha çok skatezler eskimiş gibi geldi. Görüntüsü var mı mouse skatezlerinin ve mousepadin?

Xrades mousepadlerin yüzeyi fena değil aslında hor kullanmadıysan eğer, bana daha çok skatezler eskimiş gibi geldi. Görüntüsü var mı mouse skatezlerinin ve mousepadin?

Hemen gönderiyorum hocam.

Buyrun

Attığınız linkte yani Amazon'da yorumlara baktım ve yorumlarda sensör etrafındaki skatezin gelmediğini söylüyorlar.

Dosya Ekleri

• IMG_20230423_010127.jpg
    IMG_20230423_010127.jpg
    135,2 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_20230423_010105.jpg
    IMG_20230423_010105.jpg
    146,9 KB · Görüntüleme: 64
Hemen gönderiyorum hocam.

Buyrun

Attığınız linkte yani Amazon'da yorumlara baktım ve yorumlarda sensör etrafındaki skatezin gelmediğini söylüyorlar.
Skatezlerin durumu fena değil aslında, fotoğraftan belli olmuyordur belki de. Mousepad üstünde toz birikmiş gibi biraz, yıkayıp deneyin. Olmazsa üstteki IKEA Lanespelare'yi alıp deneyin, son çare yeni PTFE skatezlere geçiş.

Skatezlerin durumu fena değil aslında, fotoğraftan belli olmuyordur belki de. Mouse pad üstünde toz birikmiş gibi biraz, yıkayıp deneyin. Olmazsa üstteki IKEA lanespelare'yi alıp deneyin, son çare yeni PTFE skatezlere geçiş.

Mousepadi 2 gün önce yıkadım hocam.

Skatezlerin durumu fena değil aslında, fotoğraftan belli olmuyordur belki de. Mouse pad üstünde toz birikmiş gibi biraz, yıkayıp deneyin. Olmazsa üstteki IKEA lanespelare'yi alıp deneyin, son çare yeni PTFE skatezlere geçiş.

Mouse bazen kayıyor bazen hiç kaymıyordu.

Geri
Yukarı