Razer DeathAdder V2 mi Logitech G502 mi?

Ognisher1

Hectopat
Arkadaşlar ben bu iki fare arasında kaldım. Tüm özelliklerini araştırdım. Razer'ın yeni optik sensörü bana daha iyi gibi geldi ama yerli ve yabancı forumlarda sol tık tuşunun hassas olduğunu, minik dokunmayla bile çalıştığını söylüyorlar. Logitech'in o kadar tuşunu kullanacağımı sanmıyorum çünkü makro seven birisi değilim ama onun da ağırlık ayarlama özelliği cazip geldi. İki fare arasında Razer sensörler tarafında önde gözüküyor, Logitech ise özelleştirme tarafında önde gözüküyor. Daha önce DeathAdder Elite kullanıyordum, o fareden bunların birisine geçeceğim. Önerileriniz nelerdir?

Razer DeathAdder V2 al geç. Minik dokunmayla alakası yok. Yeni kullandıkları için öyle diyorlar. Razer daha iyi çünkü skatez, sensör, switch ve yazılım olarak önde.

Razer DeathAdder V2 al geç. Minik dokunmayla alakası yok. Yeni kullandıkları için öyle diyorlar. Razer daha iyi çünkü skatez, sensör, switch ve yazılım olarak önde.
Sizce Vatan Bilgisayar' dan mı almalıyım yoksa İtopya'dan mı ? DeathAdder Elite faremin tekerleği bozulduğunda servis tamir olamaz dedi ve İtopya para iadesi yaptı. Vatan Bilgisayar para iadesi yapar mı yoksa kullanıcı hatası mı der ?

Razer'ın müşteri hizmetleri çok iyi. İtopya'nın müşteri hizmetleri kötü. Eğer arada çok fark yoksa Vatan'ı öneririm.

bende razer v2 almistim utopyadan saattim g403 aldim les bir mause butun kullanmayanlar tavsiye ediyor razer fanatikleri yuzunden hata yapip aldigim bir mause tam bir pismanlikti yazilimi berbat malzeme kalitesi berbat eli acayip sekilde terletiyor sensoru iyi diyolar ona gelince egerki yaninda 300 400 tl ye razer mause almayacaksan o sensorun pek bir islevi kalmiyor zaten 300 tl ve uzeri hic bir mauseun sensoru kotu degil mileti kandiriyolar sensor iyi diye sanki diger sensorlerin hepsi kotu razer iyi 😂

bende razer v2 almistim utopyadan saattim g403 aldim les bir mause butun kullanmayanlar tavsiye ediyor razer fanatikleri yuzunden hata yapip aldigim bir mause tam bir pismanlikti yazilimi berbat malzeme kalitesi berbat eli acayip sekilde terletiyor sensoru iyi diyolar ona gelince egerki yaninda 300 400 tl ye razer mause almayacaksan o sensorun pek bir islevi kalmiyor zaten 300 tl ve uzeri hic bir mauseun sensoru kotu degil mileti kandiriyolar sensor iyi diye sanki diger sensorlerin hepsi kotu razer iyi 😂

G403 ile kıyaslaynacaksa Deathadder Elite falan kıyaslanır. Deathadder V2 daha hafif ve çok daha esnek yapıda paracord tarzı bir kabloya sahip. Standart skatezlere kıyasla çok daha iyi PTFE skatezler var. Sensör ve switchleri de daha iyi yine aynı şekilde. Ama zaten sensör konusunda PMW 3360 ve üzeri tüm sensörler gayet iyi aslında o fark etmez fazla.

Tutuş şekline uygunluk, ağırlık, esnek kablo ve PTFE mouse ayakları gibi ekstra özellikler çok daha önemli sensör 3360 ve üzeri olduğu sürece bence.

neden kiyaslanmasin ki hersey sensörmu demek ? sensoru iyi oldugu bir mausu mükemmel yapmazki ergonomi sifir yazilimi desen berbat malzeme kalitesi olarak swichleri tuslarinin hissiyati berbat e daha ne kaldi ki sensor konusuna gelince xantares en son yayinlarindan birinde artik logitechin cok ileri teknoloji oldugunu sensorlerinin daha kaliteli oldugunu söyledi tenzde öyle çogu profesyonel logiteche geçiyor eee hani en iyi sensordu ????

Ergonomi sıfır mı? Yazılımı sıfır mı? Malzeme kalitesi ve switch hissiyatı berbat mı? Logitech fanboyluğu yapmayın burada.

Ergonomi sıfır mı? Yazılımı sıfır mı? Malzeme kalitesi ve switch hissiyatı berbat mı? Logitech fanboyluğu yapmayın burada.
logitech fan boylugumu bos yapiyosun suan ben razer deathader v2 satip logitech aldim neden fanboyluk yapayim fanboyluk nedemek git ilk once arastir fanboyluk yapan birisi razer deathader v2 yi satip g403 alirmi bi ilk once dusun bakalim bi fanboyluk suan senin yaptigindir kullandinmi kardesim ? aldinmi eline bos yapma burda ben kullanip konusuyorum insanlara yardimci oluyorum hayatinda belki elin razere degmemis gelip burda atip tutuyosun fanboyluk senin yaptigindir

Yeni konular

Geri
Yukarı