Razer DeathAdder V2 Mini 200 TL'ye alınır mı?

Dayex

Hectopat
Şu an bir sisteme sahip değilim ama ileride olur belki diye alınır mı? Malum her şeyin fiyatı uçmuş durumda ve daha fazla uçabilir de.

Bu üründe lod sorunu var. Altına ekstra skatez ya da siyah bant çekmeniz lazım. Fiyatının uygun olmasının sebebi bu, sırf Razer diye bilginizin olmadığı modellere "alınır" yazmayın. 200TL sizin için küçük fakat kimisi için çok yüksek bir meblağ.

@Margot Robbie @444635 @Karındeşen @ArthurMorgan33 @Dayex

Bu üründe lod sorunu var. Altına ekstra skatez ya da siyah bant çekmeniz lazım. Fiyatının uygun olmasının sebebi bu, sırf Razer diye bilginizin olmadığı modellere "alınır" yazmayın. 200TL sizin için küçük fakat kimisi için çok yüksek bir meblağ.

@Margot Robbie @444635 @Karındeşen @ArthurMorgan33 @Dayex
At Recep.
Kullanmadığım bir şeyi önermem. Dezavantajını söyleyip öyle önerdim zaten.
Sen hep bunu diyerek milleti yanlış mı bilgilendiriyorsun?

At Recep.
Kullanmadığım bir şeyi önermem. Dezavantajını söyleyip öyle önerdim zaten.
Sen hep bunu diyerek milleti yanlış mı bilgilendiriyorsun?

Cevap vermeye bile değmezsin. Internette bu sorunla ilgili açılmış 1000 tane başlık var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1642425777740.png

Ne konulara bakmışsın ne videoları izlemişsin ki.

Boardzy'nin videolarından birinde LOD sorununu çözmeyi öğretiyor, diğerinde de budget farenin kablosunun nasıl "berbat" olduğunu söylüyor ve şeklini beğenmediğini belirtiyor. İşaret ettiğin diğer videolar da bant veya firmware ile LOD sorununu çözüyor.

Fare ilk çıktığında LOD sorunu vardı, inkar etmiyorum. Şimdi ise bant yapıştırmanı gerektirecek bir durum yok ortada. Firmware çoğunda yüklenmiş geliyor, yüklenmemişse yükleyebilirsin. Synapse ile mousepad kalibre edersen daha da düşüyor lift-off distance. Hala devam ediyorsa bant yapıştırabilirsin, yapıştırmak istemiyorsan değişim istersin, ürün arızalıdır.

Umarım anlatabilmişimdir de başkalarının aklına daha fazla şüphe sokmazsın. İki fareyi de kullandım bu arada, kullanmadan yorum yapmayı doğru bulmuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı