Razer DeathAdder V2 Mini alınır mı?

500 550.

ROG keris aklımdan geçti hocam güzel bir indirime girerse onu da düşünebilirim.

Aslında N11 üzerinden kupon ve Nays kartla kombo yaparsanız ROG kerisi istediğiniz fiyattan alabilirsiniz diye düşünüyorum.

Son zamlardan sonra bu fiyata alınabilecek pek bir alternatif kalmadı. XPG Slingshot var fakat bayağı büyük bir fare, aynı şekilde MX518 Legendary var fakat o daha da büyük ve ağır bir fare o yüzden tercihinizi DeathAdder V2 Mini veya ASUS ROG Keris modellerinin birinden yana yapabilirsiniz.
bende ikisi arasında gidiyorum ama rog keris daha cok onerılıyor onu almayı dusunuyorum

Aslında N11 üzerinde kupon ve Nays kartla kombo yaparsanız ROG kerisi istediğiniz fiyattan alabilirisiniz diye düşünüyorum.
hocam rog keris itopyada 550 500 tl arasına düşüyor gördüm ama yetişemedim malesef

bende ikisi arasında gidiyorum ama rog keris daha cok onerılıyor onu almayı dusunuyorum
Benim de kendi kullandığım bir ürün, switchleri dilediğiniz gibi takıp çıkarabiliyorsunuz yani bu da size aslına bakarsanız ömrünüzün sonuna kadar bir kullanım ömrü sunuyor (eğer fare içerisindeki donanıma zarar vermezseniz), o yüzden ROG Keris daha iyi bir alternatif.

Benim de kendi kullandığım bir ürün, switchleri dilediğiniz gibi takıp çıkarabiliyorsunuz yani bu da size aslına bakarsanız ömrünüzün sonuna kadar bir kullanım ömrü sunuyor (eğer fare içerisindeki donanıma zarar vermezseniz), o yüzden ROG Keris daha iyi bir alternatif.
evet hocam switch olayı çok iyi

ROG alabiliyorsan onu al.
tamamdır hocam saolun

Evet hocam Switch olayı çok iyi.

Tamamdır hocam sağ olun.

Hocam işinize karışmak gibi olmasın ama N11 üzerinde 50 TL kuponunuz olsa örneğin. 660 lira olan fiyat 610 TL olur nays kartın %15 geri ödemesi ile 90 lira civarı bir paranızı geri veriyorlar böylece 520 TL'ye bu fareye sahip olabilirsiniz.

Hocam işinize karışmak gibi olmasın ama N11 üzerinde 50 TL kuponunuz olsa örneğin. 660 lira olan fiyat 610 TL olur nays kartın %15 geri ödemesi ile 90 lira civarı bir paranızı geri veriyorlar böylece 520 TL'ye bu fareye sahip olabilirsiniz.
Tamamdır hocam cok saolun iyi geceler herkese.

Geri
Yukarı