Razer DeathAdder V2 Mini LOD sorunu ne derecede?

PatatoTomato

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun arayışlar soucunda bir fare buldum. Ama internette de lod sorunu olduğunu gördüm. FPS oyunlarında fareyi kolumu hareket etirerek değil bileğimi çevirerek oynuyorum. Yani mouse yi sık sık havaya kaldırıyorum. Eğer lod sorunu büyükse benim hayatımı zehir eder. Bu farede lod sorunu ne derece. Bilekten döndürerek oynayan bir oyuncuya zorluk çıkartır mı?

@GalaxySal450 hocam siz bilirsiniz

Galaxy hocam banli. Asagidaki fareler daha iyi olur.

Galaxy hocam banli. Viper Mini fiyatina gore iyi bir mouse degil. Asagidaki urunleri oneririm.

Alttaki ürün DeathAdder V2 Mini'den daha mı iyi hocam?

Arkadaşlar uzun arayışlar soucunda bir fare buldum. Ama internette de lod sorunu olduğunu gördüm. FPS oyunlarında fareyi kolumu hareket etirerek değil bileğimi çevirerek oynuyorum. Yani mouse yi sık sık havaya kaldırıyorum. Eğer lod sorunu büyükse benim hayatımı zehir eder. Bu farede lod sorunu ne derece. Bilekten döndürerek oynayan bir oyuncuya zorluk çıkartır mı?

@GalaxySal450 hocam siz bilirsiniz
Galaxy hocam banli. Viper Mini su anki fiyatina kesinlikle degmez, LOD sorunu olmadigini dusunursek yine alinmaz. Asagidaki urunleri oneririm.
Viper Mini değil DAV2 Mini'yi söylüyor.

Kusura bakmayin, Viper Mini'den bahsettiginizi sandim. Paylastigim urunler DA v2 Mini'den daha iyi.

Geri
Yukarı