Razer DeathAdder V2 Mini vs Razer Viper Mini

Kendiniz kullanıp beğendiğiniz Gaming fareler varsa yazabilirsiniz(ağırlıklı olarak Valorant CS:GO gibi oyunlar oynuyorum)

Deneyip görmen lazım, ben eski Razer DeathAdder Elite'im de ki rahatlığı SteelSeries Prime wierless da bile bulamadım Glorius Model O wierless iyi gelmişti ama hala aradığımı bulamamıştım. Normal kullanım için DeathAdder öneririm daha toplu o konuda.

İkisi arasından V2 Mini bence. Ayrıca şu parçadan var, ismi aklıma gelmedi.

1642691543105.png

Kesinlikle Viper Mini'den uzak durun.

Satın aldım ve direkt iade ettim. Clicklerinde boşluk sorunu var. Plastiği aşırı kalitesiz. V2 mini alınca kalite farkını gördüm diyebilirim. Zaten Viper mini Deathadder V2 mini'den 10 dolar daha ucuz.

Satın aldım ve direkt iade ettim. Click'lerinde boşluk sorunu var. Plastiği aşırı kalitesiz. V2 mini alınca kalite farkını gördüm diyebilirim. Zaten Viper Mini DeathAdder V2 Mini'den 10 dolar daha ucuz.

Aynı sorunu bende yaşadım ben simetrik Mouse'da daha çok rahat ederim Viper Mini daha rahat fakat kalite olarak kesinlikle DeathAdder V2 Mini derim Viper Mini beni üzdü açıkçası.

Aynı sorunu bende yaşadım ben simetrik Mouse'da daha çok rahat ederim Viper Mini daha rahat fakat kalite olarak kesinlikle DeathAdder V2 Mini derim Viper Mini beni üzdü açıkçası.
Aynen öyle. Işıklandırma olsun, dizayn olsun viper çok hoş duruyor ama kalitesiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı