Razer DeathAdder V2 Mini vs Razer Viper Mini

Büyük el problems :D Bize Miniler yaramıyor ya 13 cm fareler lazım bize. :(
Gerek yok ya, ben iyiyim böyle :D İnce iş yaparken biraz sıkıntı olabiliyor ama. Elimden yapacağım şeyi göremiyorum bazen.
Neyse konuyu dağıtmayalım. Bana kalırsa tutuş şekli el veriyorsa el ve fare boyutunun çok bir önemi yok.

Merhaba arkadaşlar. Şu iki mouseden birini alacağım. Palm kullanıyorum. Genelde CS Valorant oynuyorum. Hangisini önerirsiniz?

Yaklaşık 1 yıldan fazla zamandır Razer Viper Mini kullanıyorum, herhangi bir problem yaşamadım ve kabloları aşırı sağlam. Uygulaması da aşırı iyi ama mouse adında da olduğu gibi mini eğer problem etmezseniz düşünmeden alın.

Yaklaşık 1 yıldan fazla zamandır Razer Viper Mini kullanıyorum, herhangi bir problem yaşamadım ve kabloları aşırı sağlam. Uygulaması da aşırı iyi ama mouse adında da olduğu gibi mini eğer problem etmezseniz düşünmeden alın.

Hocam ellerim küçük zaten palm şekilde tutuyorum büyük ihtimal Viper alacagım sağ olun.

Gerek yok ya, ben iyiyim böyle :D İnce iş yaparken biraz sıkıntı olabiliyor ama. Elimden yapacağım şeyi göremiyorum bazen.
Neyse konuyu dağıtmayalım. Bana kalırsa tutuş şekli el veriyorsa el ve fare boyutunun çok bir önemi yok.

Usta yorumların için sağ ol Viper Mini alacagım gibi mouse pad ne onerırsın çok tuzlu olmasın :D

Son düzenleme:
Hocam ellerim küçük zaten palm şekilde tutuyorum büyük ihtimal Viper alacagım sağ olun.

Usta yorumların için sağ ol Viper Mini alacagım gibi mouse pad ne onerırsın çok tuzlu olmasın :D
Bana göre mousepad alırken o kadar da kasmaya gerek yok. 40-50 liraya yeterli boyuttaki herhangi bir ürünü alabilirsiniz diye düşünüyorum. Ben öyle yaptım, iki sene içerisinde kenarları çok az kalktı. Ürünün linki elimde değil fakat.

Bana göre mouse pad alırken o kadar da kasmaya gerek yok. 40-50 liraya yeterli boyuttaki herhangi bir ürünü alabilirsiniz diye düşünüyorum. Ben öyle yaptım, iki sene içerisinde kenarları çok az kalktı. Ürünün linki elimde değil fakat.

Hocam YouTube'da ınceleme vıdeosunda adam palm kullanıyorsan V2 mını al dedi kafam karıştı şu an kullandıgım mouse Gamepower'ın eskı bır modelı spectre mi ne sag ele ozel alışığım kafam karıstı şu an

Hocam YouTube'da ınceleme vıdeosunda adam palm kullanıyorsan V2 mını al dedi kafam karıştı şu an kullandıgım mouse Gamepower'ın eskı bır modelı spectre mi ne sag ele ozel alışığım kafam karıstı şu an
Ben birebir denedim DA v2 rahat ettirmiyor. Tabii size rahat gelir mi bilemem. Kendi deneyimlerime göre Viper Mini daha uygun.

Geri
Yukarı