Razer DeathAdder V2 Mini vs SteelSeries Rival 3

Bütçe
300-350TRY
Rival 3 fena değil, sadece bazıları lod sorunu olduğunu söylüyorlar ama ben fark etmedim.

Lod sorunu ne bilmiyorum rica etsem açıklar mısınız?

Rival 3 palm için uygun değil, kullandım oda küçük bir fare. Corsair olan 17 cm palm için uygundur, claw tutuyorsanız Viper Mini öneririm. Bütçe aşarsa kendimde satın aldığım. Razer Deathadder V2 Gaming Mouse| ITOPYA.COM

Maalesef bütçeyi aşıyor fakat zorlarsam belki çıkarım fakat sanmıyorum. Aslında kafam çok dolu bir sürü seçenek geldi aklıma Gamepower Ursa modeli geldi fakat diğer ikisi yanında çok kalitesiz gibi duruyor. Corsair olanın sensörü nasıldır hocam iyi midir? Şu anda ağır ve kaşitesiz bir mouse kullanıyor. Rampage'nin km-RX9 modeli olabilir. Scroll tuşu zaten uzun zamandır çalışmıyor fakat sol tık da zor çalışır oldu. Siz bunlardan hangisini önerirsiniz? Anladığım kadarıyla Rival 3 ve V2 mini olmaz biraz Viper Mini'ye baktım o da palm için uygun değilmiş sanırsam bu yüzden çok arada kaldım.

Üstüne aklıma Logitech G203 modeli geldi fakat onda kronik çift tıklama sorunu varmış.

Fareyi mouse pad yüzeyinden kaldırırsanız belli bir mesafeye kadar optik algılamaya devam ediyor. Bu mesafenin fazlaca olması sorun oluyor bazı oyunlarda, aim kayması vb. durumla karşılaşılıyor ama ben rahatsız olmadım kullanırken.

Anladım genelde LoL oynuyorum çok nadir Valorant oynuyorum bu yüzden sorun olur belki LoL de early de lane de savaşırken flashı yanlış yere atmak istemem. :/

Üstüne aklıma Logitech G203 modeli geldi fakat onda kronik çift tıklama sorunu varmış.

Anladım genelde LoL oynuyorum çok nadir Valorant oynuyorum bu yüzden sorun olur belki LoL de early de lane de savaşırken flashı yanlış yere atmak istemem. :/
Arkadaşın önerdiği Corsair kuponla 300TL oluyorsa alın geçin bence.

Arkadaşın önerdiği Corsair kuponla 300TL oluyorsa alın geçin bence.

Anladım deneyeceğim fakat o kadar umursamaz olamıyorum. Bu ekonomide kazanmak hiç kolay değil maalesef. O yüzden biraz işe yarar bir şey istiyorum.

@Liberte Sergen etiketleyerek rahatsız ettiysem özür dilerim fakat sizin bir başka öneriniz var mı? Corsair mouse iyi midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı