Razer DeathAdder V2 nasıldır?

ZTAlp

Centipat
Selam millet öncelikle önerilere açıgım ama en fazla 500TL ve en fazla 85G olması lazım daha üstünü önermezseniz sevinirim soruma gelirsek Razer DeathAdder V2 nasıldır? Hem fiyatı uygun hem de 83G şu an kullandıgım mouse de Razer oldugu için ki 4 yıldır kullanıyorum ve hiçbir sorunu yok. Sadece eskidigi için degiştirecegim kısaca Razer'ın kalitesini çok seviyorum. Razer DeathAdder V2 nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam millet öncelikle önerilere açıgım ama en fazla 500TL ve en fazla 85G olması lazım daha üstünü önermezseniz sevinirim soruma gelirsek Razer DeathAdder V2 nasıldır? Hem fiyatı uygun hem de 83G şu an kullandıgım mouse de Razer oldugu için ki 4 yıldır kullanıyorum ve hiçbir sorunu yok. Sadece eskidigi için degiştirecegim kısaca Razer'ın kalitesini çok seviyorum. Razer DeathAdder V2 nasıldır?
Hocam daha bugün aldım yaklaşık 5 saat deneyimim var. Öncelikle biraz dandik bi üründen geçtim(Bloody A90). Dokununca bile kalitesini hissettim rgbsinin verdiği renkler mi dersiniz yapısı mı dersiniz mükemmel bie mouse uzun süreli kullanmadığım için uzun kullanımda dorun çıkartır mı bilmiyorum sma ilk deneyimlerime göre kesinlikle alınabilir bir mouse.

Geri
Yukarı