Razer DeathAdder V2 neden bu kadar pahalandı?

Wzy

Femtopat
Daha fazla  
Ben Razer DeathAdder V2 alacaktım. Sabah bir kalktım 700 lira sonra düşsün diye bekledim bugün 1400 lira olmus İtopya'da sebebi nedir bunun neden birden bu kadar pahalandı.

Ben Razer DeathAdder V2 alacaktım. Sabah bir kalktım 700 lira sonra düşsün diye bekledim bugün 1400 lira olmus İtopya'da sebebi nedir bunun neden birden bu kadar pahalandı.
Herşey pahalandı hocam razer her zaman pahalıydı zaten zam geldiğinde o da zamlanır.https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-razer-deathadder-v2-optik-oyuncu-mouse-fiyati,684088182.html?gclid=Cj0KCQjw852XBhC6ARIsAJsFPN23LUcgctroGI7brmEre2lLaRBRFjtWb-QzibpFFodBk6-z69f6AdcaAkXfEALw_wcB burdan daha ucuz bula bilirsiniz

Akakçe güvenilir midir?
Akakçe sadece ucuzdan pahalıya satıcıları sıralayan bir site. Alışverişi oradan yapmıyorsun. Linke tıklayıp satıcıya git tuşuna basıp satıcı sitesine gidiyorsun.

Çözüm basit: İtopya'dan almayacaksın.
Ben itopya'dan 400'e aldıydım geçen hafta. Aldıktan 2 dakika sonra 500'e fırladı :D

İtopya arada her şeyi indiriyor. Birkaç gün sonra inanılmaz yukarı çekiyor fiyatları. Ben de CH321 alacaktım bugün. Sabah fiyatına baktığımda dünyam yıkıldı. 2 haftadan uzun süredir kulaklık konusunda çok fazla sıkıntı yaşadım. Bıktım artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı