Elektronik Razer Deathadder V2 Pro 1699TL!

Zymnax

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
V3 Pro'yu iade etmiştim garip bir şekilde bu daha güzel gözüküyor. Hem çok iyi olmasa da çantası var. Dock ve Bluetooth desteği de var bu özellikler nasıl daha yeni bir modelde olmuyor anlamıyorum.

V3 Pro'yu iade etmiştim garip bir şekilde bu daha güzel gözüküyor. Hem çok iyi olmasa da çantası var. Dock ve Bluetooth desteği de var bu özellikler nasıl daha yeni bir modelde olmuyor anlamıyorum.
Cogu e-sporcu bluetooth, rgb ve dock gibi seyleri kullanmiyorlar. DAV3 Pro da daha cok e-sporculara yonelik bir urun olarak tasarlanmis anladigim kadariyla

Hocam v3 proyu neden iade ettiniz? Almak istiyorum şahsen ancak türkiyede çok düzgün kullanıcı yorumu bulamadım.

Dongle'ı Dock'a takıp denediniz mi hiç?
evet. mouse sadece kablolu bağlandığında kullanılabiliyor şarjı %99 usb dongle görmüyor pc kendi pc m dışında 2 tane pc de de denedim farklı portlar docklı docksız her şeyi denedim yine de algılamıyor hele ki docka takınca herhangi tepki bile yok pc takınca en azından bir ses geliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı