Razer Deathadder V2 Pro 967TL!

Kalitesi değil kablosuz olması. Deathadder abartılacak bir mouse değil ben de Lancehead kullandım Razer'ın politikası budur. Bu farelerin kötü yanı ise piyasadaki hiçbir bataryanın bunlarla uyumlu olmaması. O batarya giderse gidiyor, Aliexpress'ten de bulamıyorsun Razer da satmıyor. Tecrübeyle sahip.

Ekleme; bataryası bulunabilen tek model eski Mamba'lardı sanırım.

Deathadder V2 kullanıyorum. Hem Razer hem de diğer markaların hafif, skatezleri kaygan, kablosu esnek ve hafif olan modelleri mevcut. Deathadder V2 de öyle bir fare. Bu sebeple kablosuz farelere bu paralar verilmez bence. Eğer rekabetçi oyun oynuyorsanız ve ille kablosuz fare veya kulaklık kullanacaksanız çok para harcarsınız. Hem farede hem de kulaklıkta sesin olabildiğince az gecikmesi lazım rekabetçi oyunlarda. Bazı editörler (rekabetçi bir oyun oynayanlar) uygun fiyatlı kablosuz fare ve kulaklık incelemelerinde bunu farkedip söylüyorlar.
Asus Rog Gladius'tan Deathadder V2'ye geçtim. Arada çok fark var ve kablosuza gerek yok:

Deathadder V2 kullanıyorum. Hem Razer hem de diğer markaların hafif, skatezleri kaygan, kablosu esnek ve hafif olan modelleri mevcut. Deathadder V2 de öyle bir fare. Bu sebeple kablosuz farelere bu paralar verilmez bence. Eğer rekabetçi oyun oynuyorsanız ve ille kablosuz fare veya kulaklık kullanacaksanız çok para harcarsınız. Hem farede hem de kulaklıkta sesin olabildiğince az gecikmesi lazım rekabetçi oyunlarda. Bazı editörler (rekabetçi bir oyun oynayanlar) uygun fiyatlı kablosuz fare ve kulaklık incelemelerinde bunu farkedip söylüyorlar.
Asus Rog Gladius'tan Deathadder V2'ye geçtim. Arada çok fark var ve kablosuza gerek yok:
İtopya’dan 899TL ye Viper Ultimate Cyberpunk Edition sipariş verdim. Açıkası kablolu olan iyi modeller de 500 lira bandına dayanmış durumda. Kablosuz bir modelden kablolu bir modele geçiş yapmak istemedim. Gecikme olarak artık budget olan wireless modeller bile uygun fiyatlı kablolu modellerden daha az gecikmeye sahip.

İtopya'dan 899TL'ye Viper Ultimate Cyberpunk Edition sipariş verdim. Açıkası kablolu olan iyi modeller de 500 lira bandına dayanmış durumda. Kablosuz bir modelden kablolu bir modele geçiş yapmak istemedim. Gecikme olarak artık budget olan Wireless modeller bile uygun fiyatlı kablolu modellerden daha az gecikmeye sahip.

Viper Ultimate ben de almayı düşünüyorum. Memnun musunuz?

Geri
Yukarı