Elektronik Razer Deathadder V2 Pro + Dock Nays ile 1369 TL

TouchMyFlow

Hectopat

Dosya Ekleri

• IMG_5456.jpeg
    IMG_5456.jpeg
    95,7 KB · Görüntüleme: 207
DeathAdder V2 modelini kullanmış biri olarak gerçekten iyi mouse tutuşu vs için eğer benim gibi fareyi geriden tutmayı seviyorsanız size uygun diyebilirim. Şahsen League of Legends ve arada bir FPS oynayan biri olarak önerebilirim kablosuzunu araştırıp kablolu ile arasında tepki süresi farkı yoksa yapıştırın geçin derim.

Sabah forumda V2 Pro ile ilgili sahte ürün konusu açılmıştı. Ürünü teslim alırken gerekli tüm kontrolleri yapın.

Sabah forumda V2 Pro ile ilgili sahte ürün konusu açılmıştı. Ürünü teslim alırken gerekli tüm kontrolleri yapın.

Satıcı İncehesap o yüzden böyle bu durum yaşanacağını düşünmüyorum.

DeathAdder V2 modelini kullanmış biri olarak gerçekten iyi mouse tutuşu vs için eğer benim gibi fareyi geriden tutmayı seviyorsanız size uygun diyebilirim. Şahsen League of Legends ve arada bir FPS oynayan biri olarak önerebilirim kablosuzunu araştırıp kablolu ile arasında tepki süresi farkı yoksa yapıştırın geçin derim.

Nisanda cashback kampanyası yenilenirse ben de almayı düşünüyorum. V3 Pro veya ROG Harpe Ace modellerine bir türlü indirim gelmiyor.

Yorumlarda ben de bu sorunu yaşayanı çok gördüm fakat değişimle halledilebilir bence.

Değişimi bekleyemeyenler olabilir. Ben ve bir arkadaşım aynı sorunu yaşadık iade ettik. İlan sitesindeki yorumlarda da bunu yaşayanlar var. Umarım satın alacak arkadaşların başına gelmez. Onun dışında mouse çok hafif ve çok özel gerçekten. Fiyatı da gerçekten iyi.

Geri
Yukarı