Razer DeathAdder V2 Pro vs G PRO

Beni de o yüzden cezbetti açıkçası tipinde o cuk oturacak duruşu var ama başka ne farkı vardır yayıncılar falan hep G PRO kullandığından merak ettim klasik yayıncı durumları mı diye :D

Ben kendi kişisel tercihimi G PRO X üzerinden kullanırdım neden derseniz hafif, tasarımı hoşuma gidiyor vs.

Kişisel zevk meselesi diyeyim. Benim gözüm gösterişte değil öyle diyeyim. Razer kullandım rahat eyvallah ama bir süre sonra abartıldığı kadar olmadığını fark ediyorsun.

Ben kendi kişisel tercihimi G PRO X üzerinden kullanırdım neden derseniz hafif, tasarımı hoşuma gidiyor vs.

Kişisel zevk meselesi diyeyim. Benim gözüm gösterişte değil öyle diyeyim. Razer kullandım rahat eyvallah ama bir süre sonra abartıldığı kadar olmadığını fark ediyorsun.
Ben de gösterişi ve ışıkları hiç sevmem o konuda sana katılıyorum göreceğiz bakalım hayırlısı.

G PRO X kulaklık değil miydi ya :D.eğer değilse Logitech beni kandırmış evde kullandığım kulaklık G PRO X çünkü :D

G PRO Wireless direkt olarak eleyin, eski model. Ben şahsen alacak olsam Viper V2 Pro veya XM2W modellerinin gelmesini beklerdim.

Hocam Viper V2 Pro tutuş olarak DeathAdder V2 Pro ile aynısına sahip değil. Kullananların tasarımı sebebiyle ellerinde ağrı hissettiği olmuş. Yani DeathAdder kullanmaya alışmış birisi zorlanabilir. DeathAdder V2 Pro düşünüyorum ben de. Şimdilik DeathAdder V2 var.

Hocam Viper V2 Pro tutuş olarak DeathAdder V2 Pro ile aynısına sahip değil. Kullananların tasarımı sebebiyle ellerinde ağrı hissettiği olmuş. Yani DeathAdder kullanmaya alışmış birisi zorlanabilir. DeathAdder V2 Pro düşünüyorum ben de. Şimdilik DeathAdder V2 var.

Merhaba hocam ürünü aldın mı?

Geri
Yukarı