Razer DeathAdder V2 Pro vs Razer Viper V3 HyperSpeed

Bütçe
2500-3000

Masq

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Razer DeathAdder V2 Pro veya Razer Viper V3 HyperSpeed almayı düşünüyorum. Sizce hangisini alayım ve bu farelerin fiyat bandında başka mouse öneriniz var mı?

DeathAdder palm grip için uygunken Viper daha çok claw ve fingertip için uygun hangi tutuş şeklini kullanıyorsanız ona göre alın.

Tavsiyem DeathAdder ama ben olsam DeathAdder alırdım ya da şu modele de bakabilirsiniz.

F1 Pro Max tercih edebirlisiniz.

Arkadaşlar Razer DeathAdder V2 Pro veya Razer Viper V3 HyperSpeed almayı düşünüyorum. Sizce hangisini alayım ve bu farelerin fiyat bandında başka mouse öneriniz var mı?
Dünyanın en iyi sensörü mevcut. Daha iyi yani v2 prodan(sensör olarak). 83 gram ağırlığı mevcutmuş büyük ihtimalle pilsiz hali. V2pro şarjlı ve rgb bu tarz mouselerde rgb dert edilmez ama ben v2pro alırdım ki zaten sahibim :)

Dünyanın en iyi sensörü mevcut. Daha iyi yani V2 prodan(sensör olarak). 83 gram ağırlığı mevcutmuş büyük ihtimalle pilsiz hali. V2Pro şarjlı ve RGB bu tarz mouselerde RGB dert edilmez ama ben v2Pro alırdım ki zaten sahibim :)

Peki memnun musun benim de bayağı hoşuma gitti almayı düşünüyoruım.

Peki memnun musun benim de bayağı hoşuma gitti almayı düşünüyoruım.
Hocam yaklaşık 4 ay kullanma sürem oldu. Ağırlık olarak ne çok hafif ne çok ağır mükemmel seviyede. Ben memnundum açıkçası. Şarj olarak pc başında çok duruyorum birazcık hızlı bitiyor gibiydi (rgbsi kullanılırken) bilginiz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı