Razer DeathAdder V2 Pro vs V3 kablolu

Bütçe
1500 civarı

fearlessw

Hectopat
Şu anda DeathAdder Elite kullanıyorum arkadaşlar ve ikisi arasında kaldım. Aslında kablosuz istiyorum ama kablolu ve kablosuz arasında çok fark olur mu gecikme anlamında? V3'ü Amazon Almanya'dan almayı düşünüyorum. Amazon.com.tr
V3'ün özellikleri çok iyi gibi duruyor, tasarımı garip gelmez değil mi? Ya da V2 Pro mu daha iyidir fikirleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
V2 Pro kullanıyorum, gayet memnunum. Ölçüler ve tutuşunuz uyuyorsa alabilirsiniz.

V3-V2 ayrımını siz yapacaksınız. Gecikme anlamında sizin fark edeceğiniz bir fark olmaz. Kablosuz olması sizin için önemli ise V2 Pro alınabilir. Yok ben biraz daha hafif istiyorum ve kablo önemli değil diyorsanız v3.

Şu anda DeathAdder Elite kullanıyorum arkadaşlar ve ikisi arasında kaldım. Aslında kablosuz istiyorum ama kablolu ve kablosuz arasında çok fark olur mu gecikme anlamında? V3'ü Amazon Almanya'dan almayı düşünüyorum. Amazon.com.tr
V3'ün özellikleri çok iyi gibi duruyor, tasarımı garip gelmez değil mi? Ya da V2 Pro mu daha iyidir fikirleriniz nelerdir?
V2 Pro'nun biraz eksileri var. Kötü olsa bile XM2we ya da WraithEsports'a yeni gelen Dragonfly alınmalı.

V2 Pro kullanıyorum, gayet memnunum. Ölçüler ve tutuşunuz uyuyorsa alabilirsiniz.

V3-V2 ayrımını siz yapacaksınız. Gecikme anlamında sizin fark edeceğiniz bir fark olmaz. Kablosuz olması sizin için önemli ise V2 Pro alınabilir. Yok ben biraz daha hafif istiyorum ve kablo önemli değil diyorsanız v3.

V2 Pro'nun iyi olduğunu biliyorum ama V3 ile arasında çok fark varmış gibi duruyor. Çok kararsızım.

Muhtemelen V2 Pro modeline daha kolay alırşırsınız. Alışacağını düşünüyorsan V3 al.

Bana da öyle geliyor ama bir yenilik iyi olabilir belki.

V2 Pro'nun biraz eksileri var. Kötü olsa bile XM2we ya da wraithesports'a yeni gelen dragonfly alınmalı.

Razer'in DeathAdder tasarımı elime tam uyuyor o yüzden başka bir markaya bakmayı düşünmüyorum.

Geri
Yukarı