Razer DeathAdder V2 Pro vs V3

AdmoSegat

Hectopat
Daha fazla  
Sahibinden'de bir satıcıdan 0 kapalı kutu 1.500TL'ye anlaştım fakat v3'te kafamı kurcalıyor.
Değer mi farka benim için 1.500TL bile fazla zorlamaya değer mi?
Farkları neler kaliteli mi V2 Pro v3'e göre.

DeathAdder V3 Pro daha iyi geliştirilmiş hâlidir. Arada ağırlık vesaire farkı var. Zorlanacak iseniz pek gerek yok.

Hocam biri kablolu diğeri kablosuz. Tabi V3'ün sensörü daha iyi fakat kablosuz istiyorsanız V2 Pro daha iyi bir seçenek.

DeathAdder V3 Pro daha iyi geliştirilmiş hâlidir. Arada ağırlık vesaire farkı var. Zorlanacak iseniz pek gerek yok.

V3'ten bahsediyorum.

Hocam biri kablolu diğeri kablosuz. Tabii v3'ün sensörü daha iyi fakat kablosuz istiyorsanız V2 Pro daha iyi bir seçenek.

O farkı hissedilmez diye düşünüyorum. Ama bilemedim ve ışıksız olması da benim için biraz sıkıntı en azından LED güzel olabilirdi.

O farkı hissedilmez diye düşünüyorum. Ama bilemedim ve ışıksız olması da benim için biraz sıkıntı en azından LED güzel olabilirdi.
Deathadder V3 daha hafif ve sensör gecikmesi gibi testlerde daha iyi sonuç elde ediyor. Kablosu sorun değilse alın geçin fakat kablosuz istiyorsanız V2 Pro tercih etmeniz gerekir.

Ben kendi şahsi fikrimi söylemek istersem kesinlikle RGB, kablo düşünmem V3 alırdım.

DA V3 kablolu modeli, DA V2 Pro'ya kıyasla her türlü daha gelişmiş bir model. Kablolu sorun değil ise DA V3 daha iyi bir seçim.
Egerki deathadder v2 de malzeme kalitesi falan iyiyse almak isterim çünkü o aradaki sensör farkını kimse hissedemez sadece deathadder v2 88gram olması beni düşündürüyor ve malzeme kalitesi için endişe ettin.

Egerki deathadder v2 de malzeme kalitesi falan iyiyse almak isterim çünkü o aradaki sensör farkını kimse hissedemez sadece deathadder v2 88gram olması beni düşündürüyor ve malzeme kalitesi için endişe ettin.
V3 daha sağlam.

Malzeme kalitesi DA V3 modelinin daha iyi. Switch ve sensör meselelerine girmiyorum, pek etki etmez. Onun dışında hafiflik vesaire olsun V3 daha iyi bir model.

Yeni konular

Geri
Yukarı