Razer DeathAdder V2 sahte olduğu nasıl anlaşılır?

Ognisher1

Hectopat
Merhaba arkadaşlar ben Amazon'dan Razer DeathAdder V2 aldım. Bugün geldi ancak üzerinde resimde görüldüğü gibi Çince yazılar yazıyordu. Kutuyu açtığımda ağır bir plastik kokusu geldi. Bilgisayara bağladım eskiden de Razer kullandığım için program direk algıladı ve yazılımı indirmeye başladı ancak buradaki bir konuda gördüğüm kadarıyla 1. kalite replikaları anlamak çok zormuş. Benim bunu anlamam nasıl mümkün olabilir? Şu anki piyasadan 100 lira daha ucuza aldım. İadesini yapmalı mıyım?

Razer-Kutu.jpg
Razer-Kutu2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar ben Amazon'dan Razer DeathAdder V2 aldım. Bugün geldi ancak üzerinde resimde görüldüğü gibi Çince yazılar yazıyordu. Kutuyu açtığımda ağır bir plastik kokusu geldi. Bilgisayara bağladım eskiden de Razer kullandığım için program direk algıladı ve yazılımı indirmeye başladı ancak buradaki bir konuda gördüğüm kadarıyla 1. kalite replikaları anlamak çok zormuş. Benim bunu anlamam nasıl mümkün olabilir? Şu anki piyasadan 100 lira daha ucuza aldım. İadesini yapmalı mıyım?

Eki Görüntüle 989210Eki Görüntüle 989212

Yazılımı var ise yükleyin yazılımı uyumlu değil ise anlarsınız.

Yazılımı var ise yükleyin yazılımı uyumlu değil ise anlarsınız.
Hocam siteye kayıt ettim ancak yazılıma girdiğimde yazılım fareyi algılamıyor iade etmeli miyim ?
Sitede bu hatayı veriyor ürün sahte mi yani ?

Dosya Ekleri

• 1619197388400.png
    1619197388400.png
    15,3 KB · Görüntüleme: 240
Seri numarası hatalı diyor, yazılımda algılamamış. Eğer seri numarasını yanlış yazmadıysanız-ki düşük bir ihtimal- sahte olduğu bariz.

Yeni konular

Geri
Yukarı