Razer DeathAdder V2 ve alternatifler

Bütçe
600
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Kendime yeni bir fare almam gerek. Viper Mini kullanıyorum şu anda. DeathAdder v2'yi buldum fakat el boyutu konusundan tam emin olamadım 18.5 10.5 cm boy ve en gibi bir el ölçüm var. Bazı yerlerde küçük orta ellerde sorun olduğu yazıyor. İş için magic fare kullandığım için, pençe tarzı tutuşum var.
Kullanan arkadaşlar ya da tecrübesi olanlar bilgilendirebilir mi?
Yok sana uymaz derseniz de alternatiflere açığım.

Merhaba arkadaşlar,
Kendime yeni bir fare almam gerek. Viper Mini kullanıyorum şu anda. DeathAdder v2'yi buldum fakat el boyutu konusundan tam emin olamadım 18.5 10.5 cm boy ve en gibi bir el ölçüm var. Bazı yerlerde küçük orta ellerde sorun olduğu yazıyor. İş için magic fare kullandığım için, pençe tarzı tutuşum var.
Kullanan arkadaşlar ya da tecrübesi olanlar bilgilendirebilir mi?
Yok sana uymaz derseniz de alternatiflere açığım.
DeathAdder V2'ye alternatif olarak bunu öneririm.

DeathAdder v2'ye alternatif olarak bunu öneririm.

İnceleyeceğim hocam. DeathAdder konusundaki tek çekincem elimin bir tık küçük olması.

Alınabilir hocam güzel mouse.

Teşekkür ederim, boyut konusunda ne düşünüyorsunuz?

Şu an kendisi elime ulaşmış bulunmakta. Fare boyutuna göre çok hafif, sensöre diyecek tek lafım yok. Tek sıkıntısı bana göre, ben uzun süreler küçük mouse kullandığım için böyle ebatlı bir mouse a geçince bir garip oldum. Yakında alışırım herhalde. Tasarım çok şık bu arada.

Bu farelere de bakın isterseniz, elinizin ölçüsünü de yazarsanız iyi olur.

Bu farelere de bakın isterseniz, elinizin ölçüsünü de yazarsanız iyi olur.

Hocam el ölçümü yukarıda belirtmiştim 18.5 boy 10.5 en. Bana mouse büyük ya da küçük gelmedi, bu ölçüler için uygun mu onu merak ediyorum aslında :D

Hocam el ölçümü yukarıda belirtmiştim 18.5 boy 10.5 en. Bana mouse büyük ya da küçük gelmedi, bu ölçüler için uygun mu onu merak ediyorum aslında :D
Pardon hocam, görmemişim, gösterdiğim fareler Claw tutuş için uygun.
Eğer Palm şeklinde veya, veya Fingertip şeklinde tutuyorsanız V2 alabilirsiniz.
Ayrıca V2'den çok daha iyi bir fare olan Xm1R'ı öneririm, o da palm ve Claw şekli destekliyor.
images-jpg.263266

Geri
Yukarı