Razer DeathAdder V2 vs SS Rival 600 vs Corsair Glave RGB Pro vs Logitech G502 Hero vs Gladius 2 Origin

nmn54

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Bana yardım edebileceğinizi umuyorum. Blody A90 mouse u uzun yıllardır kullanıyorum. Çok da severek kullandım fakat artık sensörü saçmalamaya başladı. Fareyi palm(avuç içi) tarzda tutuyorum.

Elim 20cm uzunluğunda 11cm genişliğinde. Çoğunlukla FPS tarzı oynuyorum (PUBG CS:GO). 600 TL'ye kadar olan mouselara bakıyorum fakat ucuz olup işimi göreceksede bu kadar para vermek istemem.

Sürekli ekipman değiştiren birisi değilim. Kaliteli ve rahat olmasını istiyorum.

Razer DeathAdder v2,
SS Rival 600 ( kauçuk eriyor diyorlar ama hata düzeltildi mi bilmiyorum),
Corsair glave RGB Pro,
ASUS ROG Gladius 2 Origin,
Logitech G502 Hero.

Bu mouselere biraz baktım fakat sensörleri nasıldır, hangi sensör yeterli gelir, aralarındaki fark nedir, hangisini alırsam verdiğim paraya değer hiç bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Burdakiler dışındada her türlü önerilere açığım. Şimdiden teşekkür ederim.

Kablolu.
Kablosuz.

Kesinlikle DeathAdder v2; cok daha hafif, cok daha iyi kablo ve Skatez'ler. Ironclaw ve Basilisk X vasat fareler.

Vasat falan değiller. Basilisk X'te Razer 5G, Ironclaw'da PWM 3391 sensörü var. Malzeme kalitelerinde de bir sıkıntı yok.

DeathAdder v2'nin sensörü ikisinden de iyi fakat kablolu, kablosuz farkını da unutmamak gerek.

Vasat falan değiller. Basilisk X'te Razer 5G, Ironclaw'da PWM 3391 sensörü var. Malzeme kalitelerinde de bir sıkıntı yok.

DeathAdder v2'nin sensörü ikisinden de iyi fakat kablolu, kablosuz farkını da unutmamak gerek.
Bence bir hayli vasatlar. Sensore gore de fare alinmaz.

Ironclaw 130g, isterse arkasinda motor olsun. Afedersin kütük gibi fare. Basilisk X ise 100g'in uzerinde. Deathadder V2 ise 82g ve fazlasiyla esnek kabloya sahip.

Bir fareye vasat demek icin yeteri kadar fare denedigime de inaniyorum.

Geri
Yukarı